reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Darmowe próbki/katalogi

reklama
NUTRICIA - dostałam od nich całkiem fajny poradnik, wysyłaja tez próbki. Ponieważ mój malutki jest tylko na piersi postanowiłam żekaszkę z banana zjem sama, szkoda tylko że była popsuta :( także uwaga z takimi darmowymi próbkami.
 
Z Nutricii też dostałam paczuszkę i ta kaszka też miała dziwny smak.Kiedyś wysłałam kupon z gazety Mleko Candia i przysłali ze 3 razy próbki mleka i ankiety.Ostatnio wysłałam 20 etykiet z Gerberów i Bobo Frutów i zgadnijcie...Julek wygrał bluzę polarową.:cool:Teraz na III etap konkursu wysyłam znowu (może wygramy spodnie?).Dla Olka też wysyłałam w lecie to przysłali koszulkę ,2 pary ogrodniczek i bluzę z kapturem.Z Pysia Olek wygrał Bidon za 10 Pysio Guli.Jutro wyślę 3 zgłoszenia na zegarki z Pysia.Wysyłałm kupony z Nestle (z 4 razy),ale nic nie przysyłali.:-(Dziewczyny,warto brac udział w konkursach,a te produkty i tak się kupuje,więc szkoda żeby fajne nagrody dla naszych maluszków przeszły koło nosa.
P.S. Jeśli chcecie wziąc udział w konkursie Gerber to mam spory zapas etykiet i mogę za Was wysłac.
 
Marta1981 to jeśli mogę to chętnie chciałabym skorzystać z Twojej propozycji... Oczywiście jeśli to dalej aktualne:)
 
Buziaczku dziekuje ze o mnie pamietalas:tak:przejze te stronki.
Nie ma sprawy :) bo wiem ze mieszkasz w Anglii ;-)
Naprawde warto sie zalogowac, duzo promocji ulotek znizek, i ksiazeczek itp :tak:

Martunia - u Nas nie ma nistety gerberkow:no:ciakwe dlaczego ??:confused: a ile trzeba zebrac etykiety by cos dostac ??
Ja tez moglabym skorzystac z Twojej propozycji jak bedziesz miala ich za duzo ;-)Pozdrawiam
 
reklama
Do góry