reklama

Darmowe próbki oraz linki do ciekawych stron ;)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2012' rozpoczęty przez Andzia19, 4 Kwiecień 2012.

1. Andzia19

Andzia19 Fanka BB :)

Wklejmy tu linki do stron gdzie można zamówić darmowe próbki ;)
    Podając stronę piszcie czy zamawiałyście już próbki lub czy ktoś ze znajomych zamawiał i czy dostał czy nie :-) i jaki był czas oczekiwania na paczke ;)

Możecie jeszcze dodawać str z ciekawymi artykułami ;)

2. e-stera

e-stera Fan(ka)

3. reklama
  4. nanulika

nanulika Czary mary - hokus pokus

• Literówki... Literówki... x 1
    • Lista
  5. Elomelo

Elomelo Fanka BB :)

Kochane, w szpitalach, klinikach nie są zwolennikami takich kosmetyków. Polecają uzywanie najzwyklejszych oliwek i parafiny ciekłej ;)

6. Elzu

Elzu Fanka BB :)

PromoBaby.pl na tej stronie sa produkty dla dzieci posegregowane w kategorie i mozna sobie sprawdzic gdzie w tym momencie jest na co promocja :) polecam, ja zawsze podgladam gdzie kupic pieluchy jak sie skoncza :)

7. xantina

xantina Zaciekawiona BB

Ostatnia edycja: 12 Kwiecień 2012
  8. maryska0987

maryska0987 Początkująca w BB

9. nanulika

nanulika Czary mary - hokus pokus

10. reklama
  11. La Mari

La Mari Fanka BB :)

Popieram, to co pisała Elomelo. Pierwsze pół roku to tylko i wyłącznie łagodne mydełko, ciekła parafina, sól fizjologiczna i dobry krem na mróz. Radziłabym nie zamawiać już teraz próbek, roczną próbką bym dziecka nie posmarowała...

12. Basia-75

Basia-75 Fanka BB :)

Z kosmetykami Johnsons baby trzeba ostrożnie, jak moje córki były malutkie, to niestety się nie sprawdziły, lubią uczulać, no chyba, że coś ulepszyli przez te kilka lat. Ja używałam najczęściej kosmetyki Bambino, Oilatum do kąpieli a do pupy najlepsza była maść robiona w aptece na receptę, dostałam taką w szpitalu po porodzie a później pediatra dawał receptę na nią.

Poleć forum