reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Darmowe próbki oraz linki do ciekawych stron ;)

Andzia19

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2011
Postów
696
Miasto
Okolice Wadowic
Wklejmy tu linki do stron gdzie można zamówić darmowe próbki ;)
Podając stronę piszcie czy zamawiałyście już próbki lub czy ktoś ze znajomych zamawiał i czy dostał czy nie :-) i jaki był czas oczekiwania na paczke ;)


Możecie jeszcze dodawać str z ciekawymi artykułami ;)
 
reklama
Kochane, w szpitalach, klinikach nie są zwolennikami takich kosmetyków. Polecają uzywanie najzwyklejszych oliwek i parafiny ciekłej ;)
 
PromoBaby.pl na tej stronie sa produkty dla dzieci posegregowane w kategorie i mozna sobie sprawdzic gdzie w tym momencie jest na co promocja :) polecam, ja zawsze podgladam gdzie kupic pieluchy jak sie skoncza :)
 
Popieram, to co pisała Elomelo. Pierwsze pół roku to tylko i wyłącznie łagodne mydełko, ciekła parafina, sól fizjologiczna i dobry krem na mróz. Radziłabym nie zamawiać już teraz próbek, roczną próbką bym dziecka nie posmarowała...
 
reklama
https://www.johnsonsbaby.com.pl/products,zamow.html

ja zamówiłam ok 2 tyg temu tutaj - jeszcze nie przyszło:)

zamówiłam jeszcze chyba coś na stronie bebilon.... szczerze nie pamiętam do końca...

Z kosmetykami Johnsons baby trzeba ostrożnie, jak moje córki były malutkie, to niestety się nie sprawdziły, lubią uczulać, no chyba, że coś ulepszyli przez te kilka lat. Ja używałam najczęściej kosmetyki Bambino, Oilatum do kąpieli a do pupy najlepsza była maść robiona w aptece na receptę, dostałam taką w szpitalu po porodzie a później pediatra dawał receptę na nią.
 
Do góry