reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Darmowe próbki oraz linki do ciekawych stron ;)

reklama
https://www.bobovita.pl/ po prawej jest rejestracja i zamówienie próbek...

z hipp przyszła do mnie plastikowa łyżeczka do karmienia Zosi oraz poradniki, z Bebilonu upomniałam się o misia oraz poradniki i przyszły:) teraz czekam na bobovitę
 
Do mnie przyszła paczuszka z Hippa, w środku 2 próbki mleka Hipp 2 HA i kupon do Rosmanna - od 1 marca mogę odebrać w Rossmanie paczkę Hipp dla malucha i 12 rabatów 20% na dowolny produkt z różnych grup produktów Hippa - soczki, owoce, zupki, herbatki, kosmetyki :-)
 
też to dostałam a w paczce w Rossmanie było: soczek po 4.miesiącu, jakieś danie dynia i jakieś mięsko (duża), plastikowa łyżeczka i krem na odparzenia (ale tylko próbka) :)
 
reklama
Do góry