reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Darmowe próbki, promocje, wyprzedaże.

reklama
Dziewczyny, otrzymałam do przetestowania próbki kosmetyków dla kobiet w ciąży Natalia Vital Touch. Napiszę Wam krotką recenzję, może któraś z Was skusi się na jakiś kosmetyk- zwłaszcza, że są to produkty stworzone typowo dla kobiet w ciąży i w pełni naturalne:) Stronka sklepu :Sklepy firmowe: Carriwell, Natalia Vital Touch, Snuza, Luvion, Indowoods, Clippasafe, Itzbeen, Storksak,Babymel Lodnon,


  1. nawilżający i oczyszczający scrub do ciała- najlepszy wg mnie kosmetyk z tych 3 które używałam. Stosuję go na dekolcie, udach oraz plecach. Scrub ma genialną konsystencję- sól morska stanowiąca złuszczające ziarenka jest dużej wielkości, nie jak to bywa w tańszych peelingach popularnych firm. Pod palcami czuć też fajny olejek. Juz po pierwszym użyciu widać, że kosmetyk spełnia swoja rolę i że jest to w 100 % naturalny. Super złuszczył skórę a po spłukaniu zostawił na skórze wspaniałą nawilżająca oliwną osłonę, która odczuwałam przez kolejne dni! Jedyny minus- cena kosmetyku ( kosztuje ponad 40 zł|)oraz zbyt intensywny zapach- może drażnić w czasie ciąży.
  2. [h=1] olejek do kąpieli i masażu dla kobiet w ciąży- stosuję jako olejek do masażu. Kosmetyk rzeczywiście nawilża na długo pozostawiając na skórze fajną otoczkę. Olejek jest bardzo wydajny, wystarcza zaledwie kropelka. Polecam:) Minusy- jw.
    [/h]
  3. intensywne odżywiające masło przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży o podwójnym działaniu- powala cena kosmetyku ( ponad 60 zł, lecz może adekwatna do rezultatów;)- nie śmiem ocenić przy tak krótkim używaniu). Z dużych zalet to śmiało mogę polecić go za konsystencję- masło jest bardzoo wydajne. Początkowo myślałam, że kosmetyk będzie ciężki w użyciu bo wydawał się twardy- jest to mylne. Wystarczy nabrać go na rękę w małej ilości i pod wpływem ciepła super rozprowadza się po ciele. Producent zachwala, że masło redukuje swędzenie skóry- potwierdzam:) Masło też fajnie nawilża.
 
Dziewczyny, zarejestrowałam się z 2 tyg temu na stronce Babilon i, ku memu zdziwieniu, otrzymałam w piątek fajnego misia polarnego:) jako prezent powitalny. Więc rejestrować się!!:-)
 
reklama
Do góry