reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Darmowe próbki, promocje, wyprzedaże.

reklama
Ja na beblionie zarejestrowałam się zaraz jak się dowiedziałam i do tej pory nic nie mam xD może działąją wybiórczo? :p
 
ja polecam rejestracje na bobovicie (nie pamiętam już jak to robiłam i gdzie) ale dostałam już od nich 3 paczki+ kupony rabatowe na produkty, z gerbera i hippa też dają kupony rabatowe
 
ja na bebilon też jeszcze nic nie dostałam wrrrr
w smyku są mega promocje 5 bodziaków za 25 zł!! taniej już się chyba nie da hehe

kasiadz dzięki idę na bobovite:))
 
Ja się rejestrowałam już dawno na Johnsonie i dostałam po chyba dwóch tygodniach te próbki, a z Bebilonu również w piątek dostałam paczuszkę z misiem polarnym :)
 
sylwia podaj link? bo tam gdzie ja się rejestrowałam nic nie było o paczce;/

już znalazłam... co ślepemu po oczach hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry