reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Darmowe próbki, promocje, wyprzedaże.

reklama
tak zachęcacie tymi linkami że i ja sie wczoraj zarejestrowałam na bobowicie, bebilonie i johnson:-D teraz tylko pozostaje wyglądać listonosza:-D
 
melduję że paczuszka z johnsona dotarła:tak:

nie wiem czy wiecie, ale w rossmanie jest taki program "ale rossnę" dla mam dzieciaczków od 0-36 miesiąca - trzeba ze sklepu zabrać kartę i się zarejestrować na ich stronie - na początek jest 3% rabatu na produkty dla dzieci, wystarczy dwa razy w miesiącu kupić jakiś produkt dla bobasa i z każdym kwartałem będzie ten rabat wzrastać. Może to niewiele ale zawsze kilka groszy w kieszeni jest. Z tego co wyczytałam to nie dotyczy to mam w ciąży, ale w sumie do lutego niedaleko:tak: tak czy siak kilka mam z małymi dziećmi na naszym forum już jest, więc jak macie w pobliżu rossmana to możecie skorzystać:-)
 
reklama
Dziewczyny a macie konta na Facebooku? Ja polubiłam ostatnio stronę Moja ciąża z Prenatal i tam mają cały czas konkursy i można dostać ich produkty - całe opakowania i takie mniejsze z kilkoma tabletkami. Do wypróbowania super. Nawet teraz coś mają.
 
Do góry