reklama

Darmowe próbki,testowanie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2011' rozpoczęty przez _Angel_, 10 Marzec 2012.

1. _Angel_

_Angel_ Mama małej stokrotki

No więc tak,żeby jakoś było łatwiej to postanowiłam założyć nowy temat,jeśli uznacie go za niepotrzebny to usuniemy.Bawię się w to próbkowanie już jakiś czas i pomyślałam że wy tez mogłyście skorzystać,dlatego chciałam wrzucać wszystkie linki w jedno miejsce,a może któraś się w to wkręci i będziemy się wymieniać informacjami.
    Na początek próbki od Johnson's Baby
    Wystarczy wypełnić formularz,w obecnej chwili możecie zaznaczyć wszystkie 3 sztuki,próbki można na dany adres zamówić tylko raz do roku
    https://www.johnsonsbaby.com.pl/products,zamow.html

2. _Angel_

Poradnik Bobovita
    Mamo!,zarejestruj się i otrzymaj zestaw BoboVita a w nim:
    - Wyjątkowe poradniki o żywieniu dziecka
    - Próbki produktów BoboVita
    - Newsletter z przydatnymi wskazówkamiI teraz tak,jeśli przy rejestracji wpiszecie wiek dziecka jakby o obecnej chwili kończyło 4 miesiące,dostaniecie poradnik po 4 miesiącu,próbki kaszki, herbatki i słoiczek z jakim daniem po czym gdy dziecko teoretycznie skończy 8 miesięcy ponownie przyślą wam poradnik ale już dla dzieci po 8 miesiącu, próbki kaszki i jakieś danie w słoiczku. Gdy wpiszecie normalną datę dzieciaczka z czerwca 2011 to poradnik dostaniecie tylko raz,wiec możecie kombinować.
    Poradnik żywienia małego dziecka | BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!

3. reklama
  4. _Angel_

Próbki Mustela

Nalezy zarejestrowac sie klubie mustela na stronie mustela.pl Po czym wysłac maila na adres:kontakt@expanscience.pl o treści: Witam,zarejestrowałam się w klubie mustela. Proszę o przesłanie bezpłatnych próbek na adres:.......
    Przysyłają zestaw próbek i kosmetyczkę,trzeba czekać około 3 tygodni

Załączniki:

5. eZOJA

eZOJA Życie jest pięne :)

_Angel_ szalejesz ;-)

6. Doris:-)

Doris:-) Moderatorka Mama super Czwórki :-)

Angel....świetny pomysł....widzę, że Ty specjalistka jesteś w wyszukiwaniu takich rzeczy!!! :-)

7. forever_young

forever_young Niemłoda mama Młodej

Zastanowię się czy spróbować ponownie :-)

8. _Angel_

specjalistką może nie ale od ciągłego siedzenia w domu oszalec idzie to muszę jakoś organizować sobie czas.

Majteczki DriNites
    Suche Noce - Zamawianie produktu

Próbka tych majteczek,na takie strasze dzieciaczki ale może się komuś przyda,ja z ciekawości zamówiłam i bardzo mi się podobają.
    k,MTAxMDQ4NDgsNDgyNzgxMTI=,f,694533_SDC14642_medium.jpg

9. _Angel_

Klub maluszka-Hipp
    Rejestrując się w Klubie Maluszka Hipp
    możecie skorzystać i zamówić Pakiety:
    1)Pakiet Rozszerzanie diety z HiPP
    2)Pakiet Mleko HiPP 2 BIO Combiotik® - tak blisko mleka mamy jak nigdy dotąd
    3)Pakiet Mleko HiPP 2 HA Combiotik® - wyjątkowa ochrona dla dzieci z ryzykiem alergii

Możecie zamówić wszystkie pakiety na raz :)
    Przy pakiecie rozszęrzanie diety przysyłają poradnik i bardzo fajną łyżeczką ja mam już 3 czekam na 4 :p a przy pozostałych dwóch pakietach przysyłają po 2 próbki mleka.Warto założyć kilka kont,np na męża czy mame :)
    https://klubmaluszka.hipp.pl/

10. reklama
  11. _Angel_

Testowanie produktów-Ambasada trendów.
    To bardzo fajna strona,wystarczy się zarejestrować na stronie ambasadatrendow.pl Co jakiś czas przysyłają ankiety na maila.jeśli okażę się że spełniasz kryteria to załapiecie się do różnych kampanii.Ja np ostatnio załapałam się do kampani bulionetej knorra i dostałam taką oto paczkę ambasadorki : View attachment 445996

12. marta24

marta24 Trójkowa mama:)

angel i bardzo dobrze ze znalazlas sobie jakies zajecie:)

Poleć forum