reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Darmowe próbki,testowanie

_Angel_

Mama małej stokrotki
Dołączył(a)
11 Styczeń 2011
Postów
366
Miasto
Pajęczno/Częstochowa
No więc tak,żeby jakoś było łatwiej to postanowiłam założyć nowy temat,jeśli uznacie go za niepotrzebny to usuniemy.Bawię się w to próbkowanie już jakiś czas i pomyślałam że wy tez mogłyście skorzystać,dlatego chciałam wrzucać wszystkie linki w jedno miejsce,a może któraś się w to wkręci i będziemy się wymieniać informacjami.
Na początek próbki od Johnson's Baby
Wystarczy wypełnić formularz,w obecnej chwili możecie zaznaczyć wszystkie 3 sztuki,próbki można na dany adres zamówić tylko raz do roku
https://www.johnsonsbaby.com.pl/products,zamow.html
 
reklama
Poradnik Bobovita
Mamo!,zarejestruj się i otrzymaj zestaw BoboVita a w nim:
- Wyjątkowe poradniki o żywieniu dziecka
- Próbki produktów BoboVita
- Newsletter z przydatnymi wskazówkamiI teraz tak,jeśli przy rejestracji wpiszecie wiek dziecka jakby o obecnej chwili kończyło 4 miesiące,dostaniecie poradnik po 4 miesiącu,próbki kaszki, herbatki i słoiczek z jakim daniem po czym gdy dziecko teoretycznie skończy 8 miesięcy ponownie przyślą wam poradnik ale już dla dzieci po 8 miesiącu, próbki kaszki i jakieś danie w słoiczku. Gdy wpiszecie normalną datę dzieciaczka z czerwca 2011 to poradnik dostaniecie tylko raz,wiec możecie kombinować.
Poradnik żywienia małego dziecka | BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!
 
Próbki Mustela

Nalezy zarejestrowac sie klubie mustela na stronie mustela.pl Po czym wysłac maila na adres:kontakt@expanscience.pl o treści: Witam,zarejestrowałam się w klubie mustela. Proszę o przesłanie bezpłatnych próbek na adres:.......
Przysyłają zestaw próbek i kosmetyczkę,trzeba czekać około 3 tygodni
 

Załączniki

  • P7240085.JPG
    P7240085.JPG
    23,3 KB · Wyświetleń: 265
Angel....świetny pomysł....widzę, że Ty specjalistka jesteś w wyszukiwaniu takich rzeczy!!! :-)

specjalistką może nie ale od ciągłego siedzenia w domu oszalec idzie to muszę jakoś organizować sobie czas.

Majteczki DriNites
Suche Noce - Zamawianie produktu

Próbka tych majteczek,na takie strasze dzieciaczki ale może się komuś przyda,ja z ciekawości zamówiłam i bardzo mi się podobają.
k,MTAxMDQ4NDgsNDgyNzgxMTI=,f,694533_SDC14642_medium.jpg
 
Klub maluszka-Hipp
Rejestrując się w Klubie Maluszka Hipp
możecie skorzystać i zamówić Pakiety:
1)Pakiet Rozszerzanie diety z HiPP
2)Pakiet Mleko HiPP 2 BIO Combiotik® - tak blisko mleka mamy jak nigdy dotąd
3)Pakiet Mleko HiPP 2 HA Combiotik® - wyjątkowa ochrona dla dzieci z ryzykiem alergii

Możecie zamówić wszystkie pakiety na raz :)
Przy pakiecie rozszęrzanie diety przysyłają poradnik i bardzo fajną łyżeczką ja mam już 3 czekam na 4 :p a przy pozostałych dwóch pakietach przysyłają po 2 próbki mleka.Warto założyć kilka kont,np na męża czy mame :)
https://klubmaluszka.hipp.pl/
 
Testowanie produktów-Ambasada trendów.
To bardzo fajna strona,wystarczy się zarejestrować na stronie ambasadatrendow.pl Co jakiś czas przysyłają ankiety na maila.jeśli okażę się że spełniasz kryteria to załapiecie się do różnych kampanii.Ja np ostatnio załapałam się do kampani bulionetej knorra i dostałam taką oto paczkę ambasadorki : Zobacz załącznik 445996
 
reklama
Do góry