reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Darmowe próbki,testowanie

Próbki kosmetyków DAX.
Jak wypełnicie ankiete to po około miesiącu przysyłaja zestaw próbek
Zarządzanie kontem - Ankiety DAX Cosmetics

Darmowa mapa samochodowa
Wystarczy wypełnic formularz
Klub K2
Zobacz załącznik 445998

Testowanie produktów Streetcom.

Coś podobnego do ambasady trendów.Tylko że po rejestracji trzeba wydrukować oświadczenie i wysłać do nich pocztą.Robią bardzo fajne kampanie.Ja np w tamtym roku brałam udział w kampanii Pampers i dostałam za darmo paczkę Pampersów Premium Care,pare miesięcy póżniej załapałam się do kampani Johansona i dostałam zestaw kosmetyków,teraz na początku styczna znowu do kampani kaszek Nestle.kampanie są tam różnie nie tylko z produktami dla dzieci,testują kosmetyki dla dorosłych,rózne przyprawy,alkohol,papierosy no różności.Wiem że oprócz mnie jeszcze 2 dziewczyny z forum się w to bawią bo razem byłyśmy w kampani kaszek.Nizej wkleje wam zdjęcie tej paczki od Nestle i z Johansona.A zarejestrowac możecie się tutaj streetcom.pl Konto też możecie założyc na męża czy mame,większe szanse że dostaniecie się do kampanii
395904_342665812423279_100000395908105_1099285_1631857808_n.jpg101_4827.JPG
 
reklama
Angel - ja właśnie brałam udział w kampanii kaszek - mam pytanko ile wysłałas tych raportów z rozmów i czy rozdałaś wszystkie te próbki? WOW ale z Johnsona dużo tego przysłali ;D
 
kate009 szczerze mówiąc to rozdałam tylko część próbek a raportów napisałam 8

Dziewczyny kolejna dawaka próbek :-)
Nowi fani profilu Megakrzem MEGA Krzem z metioniną | Facebook
Mogą zamówić bezpłatne próbki tego suplementu dniety,wystarczy tylko:
1. Polubić profil MEGA KRZEM na FB (nie profil AVET PHARMA!)
2. Wysłać maila z danymi do wysyłki na e-mail: megakrzem@avetpharma.pl
3. Zamówienia z adresu avetpharma@avetpharma nie są realizowane!

Również nowi fani profilu Morwa Biała Plus MORWA BIAŁA PLUS | Facebook
mogą otrzymać próbki.

Wszyscy fani zainteresowani otrzymaniem bezpłatnej próbki wysyłają e-mail z zamówieniem na adres: morwabialaplus@avetpharma.pl Każdy fan na prawo do jedej bezplatnej próbki! Bezpłatna próbka to 15 tabletek powlekanych! Tytuł maila z zamówienie: MORWA BIAŁA PLUS PRÓBKA. Prosimy o podanie dokładnego adresu z kodem!!! Zamówienia przesyłane na adres avetpharma@avetpharma.pl nie będą realizowane i nie będziemy na takie prośby odpowiadać!

UWAGA! Wszyscy fani CelluOFF. Nadszedł ten dzień! Osoby zainteresowane otrzymaniem bezpłatnej próbki CelluOFF wysyłają e-mail z zamówieniem na adres: celluoff@avetpharma.pl Każdy fan na prawo do jedej bezplatnej próbki! Bezpłatna próbka to 10 kapsułek! Tytuł maila z zamówieniem: CELLUOFF PRÓBKA. Prosimy o podanie w treści dokładnego adresu do wysyłki z kodem!!! Zamówienia przesyłane na adres avetpharma@avetpharma.pl nie będą realizowane i nie będziemy na takie prośby odpowiadać! Realizacja wysyłek rozpocznie się w najbliższą środę. Wtedy też ruszy kampania reklamowa na FB, więc teraz jest czas, zeby zaklepać swoje miejsce w kolejce :-) pozDrawiaMy i życzymy miłego weekendu. Ekipa CelluOFF :-)CelluOFF | Facebook

93796_3.jpg
morwa_biala.jpg
409249_169099509864216_142950115812489_273293_1799857508_n.jpg
 

Załączniki

  • celluoff.jpg
    celluoff.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 126
Zostań testerką wkładek laktacyjnych Philips Avent
Dla każdej z Was, która zarejestruje się lub jest już zarejestrowana na portalu (mamaebaby.eu), jest w prezencie komplet niezawodnych wkładek laktacyjnych. Te z Was, które przetestują wkładki i napiszą swoją opinię na naszym forum nagrodzone zostaną dodatkowym kompletem wkładek.

Jeśli chcesz otrzymać wkładki do testowania wyślij maila z loginem i adresem korespondencyjnym na: magdalena.adamiec@mamaebaby.eu

Konkurs trwa w dniach od 29.03.2012 r. do wyczerpania zapasów
MAMAeBABY - Przede wszystkim dla Kobiet | Portal nowoczesnej mamy: Wspólnie z Philips Avent ogłaszamy wielkie testowanie!
 
reklama
Do góry