reklama

Darmowe Probki

reklama

bedyta

Sierpniowa mama'06
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
dobry pomysł, przecież i tak za to płacimy, bo koszty wliczają do ceny produktu:-D

falbala1

Fanka BB :)
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
z tego co wiem to jak sie napisze do nivea NIVEA i poposi zeby przyslali kosmetyki dla niemowlat to tez to robia ;-) wyslalam maila i zobaczymy :laugh2:

sandra1982

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
A gdzie na stronie Nutrici jest formularz rejestracyjny?? Bo przeszukalam cala strone i nic nie znalazlam :-)

falbala1

Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
;-) kurde mi moge linka wkleic to jest na stronie nutricia w dzile poradnik nutricia sie wypelnia formularz i przysylaja razem z nim jakies probki i jedna frutapure :laugh2:

Leyna

Mama Pitera i Micha :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
d*upa
ja już się dwa razy rejestrowałam na stronie Nutricii i za każdym razem po jakimś czasie dostawałam maila, że rejestracja się nie powiodła. widać mają za dużo chętnych i teraz odgórnie odrzucają próby rejestracji. ja chciałam od nich poradnik żywienia, bo wiem, że potem przesyłają próbki, ale się nie udało
a tutaj formularz
http://www.nutricia.pl/klub_przylacz_sie.php

falbala1

Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
LEYNA naprawde o kurcze to nie fajnie :wściekła/y: :wściekła/y: ale swinie bo jak ja to robilam to sie udalo od razu widac cos kombinuja :no:

bedyta

Sierpniowa mama'06
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
zeżarło mi wszystko co napisałam...
Leyna a na infolinię próbowałaś dzwonić? jak nic nie wskórasz to ja Ci wyślę ten poradnik, bo mnie coś firmy rozsyłające próbki kochają :)

sandra1982

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
a mnie sie udalo tam zarejestrowac
Leyna, moze akurat cos aktualizowali na stronie i dlatego nie moglas sie zarejestrowac :confused:

reklama

Leyna

Mama Pitera i Micha :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
a mnie sie udalo tam zarejestrowac
Leyna, moze akurat cos aktualizowali na stronie i dlatego nie moglas sie zarejestrowac :confused:
pierwszy raz rejestrowałam się tam ponad miesiąc temu. i po 2 czy 3 tygodniach otrzymałam maila zwrotnego, że rejestracja się nie powiodła. drugi raz rejestrowałam się kilka dni temu. tym razem mail o nieudanej rejestracji przyszedł jeszcze tego samego dnia.
kiedy Ty sie rejestrowałaś?

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry