reklama

Darmowe Probki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2006r.' rozpoczęty przez falbala1, 16 Luty 2007.

1. falbala1

falbala1 Fanka BB :)

2. bedyta

bedyta Sierpniowa mama'06

dobry pomysł, przecież i tak za to płacimy, bo koszty wliczają do ceny produktu:-D

3. reklama
  4. falbala1

z tego co wiem to jak sie napisze do nivea NIVEA i poposi zeby przyslali kosmetyki dla niemowlat to tez to robia ;-) wyslalam maila i zobaczymy :laugh2:

5. sandra1982

sandra1982 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

A gdzie na stronie Nutrici jest formularz rejestracyjny?? Bo przeszukalam cala strone i nic nie znalazlam :-)

6. falbala1

;-) kurde mi moge linka wkleic to jest na stronie nutricia w dzile poradnik nutricia sie wypelnia formularz i przysylaja razem z nim jakies probki i jedna frutapure :laugh2:

7. Leyna

Leyna Mama Pitera i Micha :)

d*upa
    ja już się dwa razy rejestrowałam na stronie Nutricii i za każdym razem po jakimś czasie dostawałam maila, że rejestracja się nie powiodła. widać mają za dużo chętnych i teraz odgórnie odrzucają próby rejestracji. ja chciałam od nich poradnik żywienia, bo wiem, że potem przesyłają próbki, ale się nie udało
    a tutaj formularz
    http://www.nutricia.pl/klub_przylacz_sie.php

8. falbala1

LEYNA naprawde o kurcze to nie fajnie :wściekła/y: :wściekła/y: ale swinie bo jak ja to robilam to sie udalo od razu widac cos kombinuja :no:

9. bedyta

bedyta Sierpniowa mama'06

zeżarło mi wszystko co napisałam...
    Leyna a na infolinię próbowałaś dzwonić? jak nic nie wskórasz to ja Ci wyślę ten poradnik, bo mnie coś firmy rozsyłające próbki kochają :)

10. reklama
  11. sandra1982

sandra1982 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

a mnie sie udalo tam zarejestrowac
    Leyna, moze akurat cos aktualizowali na stronie i dlatego nie moglas sie zarejestrowac :confused:

12. Leyna

Leyna Mama Pitera i Micha :)

pierwszy raz rejestrowałam się tam ponad miesiąc temu. i po 2 czy 3 tygodniach otrzymałam maila zwrotnego, że rejestracja się nie powiodła. drugi raz rejestrowałam się kilka dni temu. tym razem mail o nieudanej rejestracji przyszedł jeszcze tego samego dnia.
    kiedy Ty sie rejestrowałaś?

Poleć forum