reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Darmowe warsztaty:)

reklama

Antiope

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Październik 2006
Postów
11 228
Ja sobie chyba odpuszczę. Jak byłam w ciąży ze starszym synkiem, to były w Krakowie targi Mother&Baby i tam było mnóstwo próbek i gratisów do zgarnięcia. W tym roku i w zeszłym niestety już nie było tych targów w Krakowie. Z kolei na warsztatach "Mamo to ja" byłam już kilka razy i o ile na pierwszych było fajnie i też całkiem dużo darmowych próbek, to każde kolejne gorsze. Nie dość, że mniej gratisów to wykłady w dużej mierze się powtarzały, więc jak się już było raz, to nie było sensu iść kolejny.
 

skazawisla1

Aktywna w BB
Dołączył(a)
16 Sierpień 2016
Postów
73
Miasto
Kraków
Nie byłam, bo to moja pierwsza ciąża:) A niestety brak ciężarnych koleżanek, siostry też nie mam i mamy też niestety. Więc nie mam nawet skąd wiedzę czerpać, jakiekolwiek zalążki.
 
Do góry