reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dawstwo komórek

Dołączył(a)
14 Marzec 2017
Postów
5
Dziewczyny, słyszałyście coś na temat dawstwa komórek? Duzo się mówi o bankach nasienia, ale o wersji damskiej niewiele. Ktoś korzystał? Jakie wrażenia?Jak w ogóle podejść do tematu?
 
reklama
Dziewczyny, słyszałyście coś na temat dawstwa komórek? Duzo się mówi o bankach nasienia, ale o wersji damskiej niewiele. Ktoś korzystał? Jakie wrażenia?Jak w ogóle podejść do tematu?

Nie wiem jak w PL, ale w Hiszpanii to dosc popularne. Musisz przejsc diagnostyke i zajmuja sie tym te same kliniki, ktore lecza nieplodnosc.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, słyszałyście coś na temat dawstwa komórek? Duzo się mówi o bankach nasienia, ale o wersji damskiej niewiele. Ktoś korzystał? Jakie wrażenia?Jak w ogóle podejść do tematu?
W klinikach leczenia nieplodnosci. Np w invimedzie w Warszawie jest mozliwe ze skorzystania z dawstwa komorek. Ja po punkcji zostatalam poinformowana, ze w razie nadmiaru pobranych jajeczek moge zdecydowac sie na zniszczenie, przekazanie lub zamozenie z mozliwoscia pozniejszego wylorzystania lub przekazania innej nieplodnej parze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najlepiej tak jak tu piszą zapytaj w klinice leczenia niepłodności chociażby w Invimedzie. Badania przejść musisz na bank, ale to oni Cię pokierują.

Ja uważam, ze to bardzo szlachetne ja sama mam wskazanie do ivf z kd, podchodzę w Invimedzie w programie gwarantowanych zarodków. I nie wiem co bym zrobiła, gdyby zdrowe kobiety nie wspomagały nas – walczących !
 
Najlepiej tak jak tu piszą zapytaj w klinice leczenia niepłodności chociażby w Invimedzie. Badania przejść musisz na bank, ale to oni Cię pokierują.

Ja uważam, ze to bardzo szlachetne ja sama mam wskazanie do ivf z kd, podchodzę w Invimedzie w programie gwarantowanych zarodków. I nie wiem co bym zrobiła, gdyby zdrowe kobiety nie wspomagały nas – walczących !
Nie tylko zdrowe. W mojej umowie in vitro jest mozliwosc przekazania komorek w razie duzej ilosci pobranuch komorek przy punkcji.

U mnie bylo duzo, wczoraj mialam pkerwszy transfer i w zaleznosci jak pojdzie byc moze przekaze kilka komorek do adopcji.

Zakladam ze jest wiecej takich osob, ktore wiedza jak ciezko walczy sie o dzieci i wspomaga innych.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
M@gda, zgadzam się masz rację nie ujęłam tego w moim poście. Zdecydowanie! Dziękujemy takim kobietą, szczególnie ja – właśnie podjęłam decyzję o ivf z kd, po wielu nie udanych próbach IUI i ivf. Nie ukrywam, że dla mnie był to niezwykle ciężki temat, z którym trochę się już zmagałam. W zasadzie emocjonalnie do tego podeszłam, i ostateczna decyzja zapadła po akcji właśnie wyżej wspomnianego Invimedu. „Nigdy się nie poddam!” – dlaczego, miałabym się poddać po tylu latach, teraz w takim momencie. Nigdy!
 
M@gda, zgadzam się masz rację nie ujęłam tego w moim poście. Zdecydowanie! Dziękujemy takim kobietą, szczególnie ja – właśnie podjęłam decyzję o ivf z kd, po wielu nie udanych próbach IUI i ivf. Nie ukrywam, że dla mnie był to niezwykle ciężki temat, z którym trochę się już zmagałam. W zasadzie emocjonalnie do tego podeszłam, i ostateczna decyzja zapadła po akcji właśnie wyżej wspomnianego Invimedu. „Nigdy się nie poddam!” – dlaczego, miałabym się poddać po tylu latach, teraz w takim momencie. Nigdy!
Trzymam kciuki!


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dzięki, dziewczyny. przestudiowałam kilka forów i stron klinik. w Trójmieście polecana jest invicta i tam zamierzam sie wybrać na wstępne badania, właśnie wypełniłam ankietę, czekam na odpowiedź koordynatora i zaproszenie na badania. mam nadzieję, że się zakwalifikuję :) a czy któraś z Was ma pobranie za sobą może?
 
reklama
dzięki, dziewczyny. przestudiowałam kilka forów i stron klinik. w Trójmieście polecana jest invicta i tam zamierzam sie wybrać na wstępne badania, właśnie wypełniłam ankietę, czekam na odpowiedź koordynatora i zaproszenie na badania. mam nadzieję, że się zakwalifikuję :) a czy któraś z Was ma pobranie za sobą może?

Punkcję? tak, ja.
 
Do góry