reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o siebie i swoje brzuszki - czyli zdrowo się najadamy

Ja pijałam pokrzywę aż gdzieś nie wyczytałam że może działać poronnie?! Przeszłam na herbatkę owocową z hibiskusem i znów znalazłam, że nie wolno. Poszłam do lekarza rodzinnego i Pani doktor mi na to, że ona jest ogólnie przeciwna jakimikolwiek ziołom ;) I teraz nie wiem co z tą pokrzywą bo ja nic innego, ciepłego nie pijałam ;p Imbir też wg tamtej strony nie był wskazany..ba nawet rumianek. Ta strona jakaś chyba była niedoinformowana ale nadal nie piję ziół. Czekam na wizytę u gina to go spytam oficjalnie :)
Ja pije miete rumianek melise lipe i kupilam rooibos tylko mi nie podchodzi. Musze poszukac czerwonych herbat bo te mozna no i raz dziennie pije 1 zwykla herbate ale chyba dzis pojade i kupie decaf bo tetley chyba robi a ja tylko tetley pije bo lubie.
A i jeszcze ostatnio gotuje kompoty jablka sliwki rabarbar co mam w domu to tez dobre bo lepiej sie pije
 
reklama
Dziewczyny, zazdroszczę Wam.... Ja się tak źle czuję, że nie jestem w stanie praktycznie nic jeść... A co do picia to głównie woda mineralna niegazowana...
 
Zapraszam do mnie na bloga, same zdrowe przepisy:
Link do: Clinic Food

Link do: Biszkoptowe kokosanki w czekoladzie | Clinic Food
5.jpg
 

Załączniki

  • 5.jpg
    5.jpg
    251 KB · Wyświetleń: 732
reklama
Do góry