reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

Elis-ja poprostu zaczęłam rzadziej myć włosy.Włosy przyzwyczajają się do częstego mycia.Wiem, że to dziwnie brzmi, ale chyba tak jest.Może używasz nieodpowiedniej odżywki.
Pozdrawiam,
 
reklama
Dzięki Hanusia za radę, z pewnością masz rację. Próbowałam już tego, ale przynosiło to u mnie marny efekt. Źle czułam się z nieświeżymi włosami i zaniechałam tych prób.
 
cze,
ja miałam taki problem z włosami, były dni,że włosy nie zdążyły mi wyschnąć a juz były przetłuszczone.selerowate.
W tej chwili nastapiła pewna poprawa,przez dłuzszy czas używałam szmponu Palmolive z białą pokrzywą.Odżywek nie używam bo nie lubię.Teraz są dni,że nie muszę myć włosów codziennie.
Pozdrawiam
 
Martynka W tym problem ze ja mam praktyke w salonie fryzjerskim i juz wszystki prubowalam i sie wlasnie zastanawiam bo moze nie wolno rozjasniac I tak juz prawie lysa jestem bo mi bardzo wypadaja
 
Rozjasniac wolno ale ,ale...faktycznie moze wyjsc inny kolor.Ja przed pierwsza ciaza mialam platyne.Zaszlam w ciaze i po 3 miesiacu jak pofarbowalam (ta sama farba)moje wlosy zrobily sie zoltawe a odrosty rdzawe :p.A to ponoc dlatego,ze w ciazy wlosy staja sie silniejsze pod wplywem hormonow...i wlasnie dlatego moze sie tak zdazyc.
 
reklama
Do góry