reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

Ja na wypadające włosy polecam vitapil, brałam i stan mi sie poprawił. wlosy zaczeły szybciej rosnać. kuracja jest na 2 miesiace. teraz gdzies czytałam, ze ma powstac vitapil dla mam karmiacych i kobiet w ciazy, wiec naprawde fajna opcja, na pewno pomoze, nie szkodzac dziecku :)
 
reklama
dziewczyny, syn ma juz skonczony rok, a mi wlosy jak zaczely ywpadac po porodzie tak dalej wypadaj, macie cos sprawdzonego? dieta bogata w cynk i witaminy powiem szczerze, ze nie widze wielkiej roznicy, płukanki, odzywki to samo, moze jakies suplementy? jest ich od groma w aptece i jedyny jaki polecila farmaceutka zwiazany z wlosami i urodzeniem dziecka to vitapil mama, ale to nowosc podobno i nie wiem, ktos to z was moze zaczal stosowac? nie chce wydawac pieniedzy w ciemno
 
dzieki bylam, jedyne co zalecił to cierpliwie czekać az gospodarka hormonalna się unormuje i kazał łykac vitapil mama, bo to wlasnie dla kobiet po porodzie i karmiacych piersia, biorę od ponad miesiaca, bo juz zaczelam drugie opakowanie z tego wzgledu, ze widać bylo juz po pierwszym poprawę, wlosów wypada mniej i mam nadzieję, ze bedzie tylko lepiej. A czy ktos z was kladl na wlosy maseczkę z drożdzy domowej roboty?
 
dzięki majeczko, ja juz stosuje ten vitapil mama od 2 miesiecy niecalych i tez widzę poprawe, także jest nadzieja jeszcze:) Maseczki z drożdzy nie kładłam także nie wiem, jakie daje efekty:)
 
Ja zmieniam szampon pomiędzy trzema najbardziej sprawdzonymi. Głównie przez to żeby zapach inny wprowadzić. Syoss czarny z pomarańczowym napisem, Dove Repair Therapy i Loreal Elseve różowy
 
reklama
::) Ratunku!!
Czy Wy również musicie myć włosy codziennie tak jak ja? Mam już tego dosyć. Może jakieś sekretne mikstury naszych prababek byłyby skuteczne na tę dolegliwość. Słyszałam o jakiś glinkach, czy coś podobnego, które działają wysuszająco. Podzielcie się swoim doświadczeniem. Proszę
przetłuszczające się włosy dobrze po umyciu spłukać roztwórem octu jabłkowego:
- 2 łyżki octu jabłkowego (najlepiej własnej roboty)
- litr letniej wody
ja próbowałam kilka razy i włosy zachowały świeżość na dłużej, a ponadto były bardziej błyszczące. no i oczywiście suche szampony bez nich by się nie obyło, no ale to pomoże tylko jeden dzień
 
Do góry