reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

reklama
ze zdrową dietą jest ten problem, że możemy jeść wszystko, co potrzeba, a i tak nie wszystkie składniki zostaną przyswojone przez organizm. dlatego ja bym do dobrej diety jednak dołożyła suplementy. co prawda nie można ich brać w czasie karmienia. ja zrobiłam tak, że po zakończeniu karmienia przeprowadziłam sobie kurację Onozisem i włosy miałam prawie tak dobre, jak w czasie ciąży :)
 
Ja polecam babcine metody. Mogą sie wydać nieprzyjemne ale działają super - mi niesamowicie pomogły. Jaka i trochę rycyny na włosy. 20 minut i spłukać. 2 razy w tygodniu taka maseczka. CO do tabletek to mają one swoje wady - rosną włosy szybciej - ale wszędzie:)
 
A ja zdecydowanie polecam NUTRILITE™ Hair, Skin and Nails, tabletki wypróbowane, potwierdzone, sprawdzone. No i jak dla mnie to rewelacja bo nie lubie maseczek i babcinych sposóbów mimo iz nie neguje ze moga byc skuteczne.
 
Witam.Mi po porodzie włosy nie wypadały aż sie zdziwiłam :)
Za to po operacji którą niedawno miałam normalnie garściami.Lekarz przepisał mi jakiś specyfik robiony w aptece który codziennie muszę w skórę głowy wcierać.Nadal włosy mi lecą ale jakby trochę mniej
 
Witam.Mi po porodzie włosy nie wypadały aż sie zdziwiłam :)
Za to po operacji którą niedawno miałam normalnie garściami.Lekarz przepisał mi jakiś specyfik robiony w aptece który codziennie muszę w skórę głowy wcierać.Nadal włosy mi lecą ale jakby trochę mniej
Maleństwo a jaki skład jest tego specyfiku? Co jest napisane na karteczce przyklejonej do buteleczki czy słoiczka?
 
reklama
witam
staramy sie z moim mezem o dziecko
28 sierpnia mialam okres, kolejny powinnam dostac 26 wrzesnia, i na ten dzien mam tez umowiona wizyte u fryzjera na balejage
na test ciazowy za wczesnie..
czy jesli zafarbuje wlosy w w/w terminie wplynie to jakos na ewentualna ciaze?
pozdrawiam
 
Do góry