reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

Ja mam bardzo podobne podejście w tej sprawie,wybrałam zdrowe włosy,ponieważ zarówno od prostownicy jak i farby,włosy bardzo się niszczą i to osłabia ich cebulki. Chyba ze wybierzemy bardzo dobrą farbę,tylko pytanie na jaką firmę sie zdecydowac...
 
reklama
cześć kobietki....ja też potrzebuję POMOCY !!!!!! jestem 5 i pół miesiąca po porodzie i tak mniej więcej w 3 miesiącu po porodzie zaczęły mi włosy wypadać garściami...nie mowię tu o myciu, bo ja nie musiałam nic robić...wystarczy że poprawię włosy lekko i już mam całe pasmo w dłoni....pewnie jak większość tu dziewczyn ,zawsze miałam długie gęste włosy...teraz?jakieś strąki wiszące no i już prześwity...robiłam badania, są ok, nawet u specjalisty od wlosow byłam tzw.trychologa i też ok.skóra głowy czysta ....to co jest grane????głupieję!!!!:-(do fryzjera się boję iść, bo tylko dotchnie włosów i już polecą nie mówiąc o czesaniu i ścinaniu...mam doła i nie wiem co robić...ps.do tego doszło swędzenie głowy a tak jak pisałam skora jest ponoć czysta
 
podaj mi proszę kontakt do tej kliniki karlano82 i powiedz ile kosztuje mniej więcej taki zabieg i czy włosy mogą nadal wypadać jak się go robi czy musi być juz porządek z nimi zrobiony
 
WAŻNE... Milkajolka,czy możesz podać mi namiary na to studio mody?gdzie się znajduje, numer tel. i w ogóle.....ja też mam od 2 miesięcy masakrę z włosami!!!!do twj pory mialam piękne długie, teraz porobiły mi się prześwity szczególnie po bokach:wściekła/y: koszmar!!! chciałabym iśc do jakiegoś fachowego fryzjera a takiego nie znam.....A KOŃCA WYPADANIA NIE WIDAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ja też stosuje Wax Treatment ok miesiąca. Juz kiedyś ją stosowałam i wiem że jest rewelacyjna. Jednak, żeby były efekty trzeba ją stosować regularnie. Ja stosuje 2 razy w tygodniu, po myciu nakładam reklamówkę na głowę, podgrzewam suszarką troszkę i szybko ręcznik i tak na 20min. Jest rewelacyjna więc polecam wszystkim z problemami. Na efekty trzeba czekać ok 2 miesięcy.
 
Farbuję już od 5 lat, ale nigdy nie rozjaśniam, zawsze jest to kolor ciemniejszy od mojego naturalnego. Mój naturalny kolor jest bardzo mysi i niekonkretny dlatego farbuję. Najbardziej lubię kolor kasztanowy, zdarza mi się farbować też na rudy:)
 
Hej kochane,
wypadanie włosow po ciązy to normalne.
Jeśli ,jednak po dłużyszm czasie stan będzie taki sam lub jeszcze się pogarszał, to polecam pójście do kliniki, zajmującej się takimi problemami. W takich miejscach, oprócz implantów, zagęszczeń i tp. robie się np.zabuegi trychologiczne, które poomagają wskazać odpowiednią kurację ,aby przywrócić do poprzedniego wyglądu.
Ja ,z czystym sumieniem,mogę polecić klinikę Hairlab, w której wykonywane są te wszystkie zabiegi.
Same sprawdzcie i poczytajcie o rownych metodach hairlab.pl.
Pozdrawiam mocno
 
Witam serdecznie.
Jestem2,5 miesiaca po porodzie wlasnie zaczely wypadac mi wlosy. Czy bierzecie moze jakies witaminy by temu zapobiec ja biore falvit mamadodam iz karmie piersia.I wiecie moze kiedy najlepiej mozna zaczac farbowac włosy?
 
reklama
jesli juz nie ma sposobów na zahamownie wypadania włosów to bardzo dobrym sposobem jest taki zabieg
Mezoterapia głowy zastrzyk młodości - Elite Centrum Laseroterapii - Warszawa
Ja sama po porodzie nie dawałam sobie juz rady własnie z traceniem ich.Ten zabieg uratował moje włosy.

Nawet nie wiedziałam, że mezoterpia stosowana jest przy wypadaniu włosów. Pewnie wstrzykiwanie aktywnych substancji w skóre głowy pobudza i odzywia nawet cebulki, niezłe. Ja stosowałam mezoterapie na pośladki. Pomimo ćwiczeń nie była zadowolona z ich jędrności, teraz to co innego :)
 
Do góry