reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

na wypadanie wlosow najepszy szampon to vichy dercos na wypadajace wlosy + ampulki
jednoczesnie przyjmowanie tabletek merz special drages,lub onozis beauty
efekty kuracji widoczne juz po ok miesiacu ragularnego stosowania
 
reklama
U mnie super działa Pirolam. pomyślałam, że dam znać może ktoś skorzysta. można go kupić w aptece tylko. ma ciut inny skład niż inne znane szampony p.łupieżowe... u mnie działa skutecznie.
 
W ciąży farbowałam włosy raz około 3 miesiąca ciąży.
Teraz kiedy córcia jest już z nami miesiąc planuję farbowanie bo nie zbyt atrakcyjne są odrosty kilkucentymetrowe:)
Ja słyszałam, że teraz robią takie farby, że nie szkodzą one dziecku więc myślę, że śmiało można już farbować.
 
[FONT=&quot]witam! dziewczyny wiecie może jak ładnie unieść włosy u nasady? wieczorem myje włosy i po myciu są takie fajne puszyste , a jak wstaje rano to są strasznie przyklapnięte... proszę pomóżcie mi[/FONT]
 
dobrym sposobem było by umycie włosów najlepiej rano i czesać je od karku w dół nachylając się w przód - nie wiem czy jasno się wyraziłam - no i od razu suszyć suszarką przy czesaniu .. drugim sposobem jest odbicie na szczotkę , ale tu już by była potrzebna druga osoba no a ostatnim sposobem jest to nieszczęsne tapirowanie które niestety strasznie niszczy włos ...
 
[FONT=&quot]chyba nie ma takiej możliwości, żeby włosy po nocy były idealnie takie, jak byśmy tego chciały :p u mnie jest dokladnie tak samo, więc myje włosy rano:) a jeśli chodzi o uniesienie włosów, to na moje najlepiej działa puder z got2b – dodaje im takiej fajnej objętości:)[/FONT]
 
tak jak koleżanka powiedziała – myj włosy rano a nie wieczorem, możesz tez rozprowadzić trochę pianki przy nasadzie włosów, a potem suszyć głowa w dol albo używajac grubej szczotki, powinno dać rade. a ten puder to jak działa? wciera się czy jak?
 
Ja jednak jestem wierna piance do włosow. Po umyciu sobie wcierasz i lekko podsuszasz. Ja ma piankę firmy Cece, ze strony Beliso shop. Nie skleja włosów tak jak lakier, a objętość zwiększa bardzo fajnie.
 
reklama
Mycie rano to podstawa - trzeba wstać pół godziny wcześniej, ale dla urody trzeba cierpieć, prawda? ;) A tak na poważnie można sobie pomóc w stylizacji, jest bardzo fajna pianka podnosząca z Ruska, nakładamy u nasady włosów, suszymy (głową w dół przez chwilę, potem normalnie, ale z użyciem grubej okrągłej szczotki, żeby je trochę wymodelować, to taka poranna gimnastyka ramion) i gotowe.
 
Do góry