reklama
  1. Uwaga!

Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

Zamknij powiadomienie

Dekoracje pokoju dziecięcego

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez SweetDream, 6 Sierpień 2015.

1. SweetDream

SweetDream Początkująca w BB

Zapraszam do odwiedzenia strony na FB "Sweet Dream" Z Dekoracjami pokoju dziecięcego image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

2. Rasli

Rasli Zaciekawiona BB

Sowa jest świetna;)

3. reklama
  4. DariaKwia

DariaKwia Zaangażowana w BB

Faktycznie, sówka urocza;)

5. baśkaruda

baśkaruda Zaciekawiona BB

A coś dla chłopczyków tez macie? W jakich cenach są np imiona dziecka?

6. Basia987

Basia987 Początkująca w BB

Tak, sowa zdecydowanie najlepsza! :)

7. Monia101

Monia101 Zaciekawiona BB

Poduszki super! A ja lubię pompony tiulowe i honeycombs - teraz dość modne i łatwo je znaleźć. Fajnie ożywiają pokoje dziecięce.

8. dagga3

dagga3 Początkująca w BB

Byle nie przesłodzić tego cukierkowego pokoiku ;) też sie zachwycam sówką!

9. filip.reczek

filip.reczek Początkująca w BB

Mi się wydaję, że bardzo fajną dekoracją jest fototapeta. Nie dość, że optycznie powiększa pokój, to jeszcze sprawia, że staje się przytulniejszy

10. reklama
  11. beataja

beataja Fanka BB :)

A śliczne lampki i firanki dziecięce?

12. PatrisziaOp

PatrisziaOp Zaciekawiona BB

Świetną dekoracją jest własnie lampa do pokoju ;) Ja od siebie moge polecić sklep lumenpro . Gdzie jest bardzo duży asortyment . lampy włoskich producentów ;) a co za tym idzie oczywiście i jakosć, i design ;) Poza tym przy zamówieniu powyżej 100 zł za przesyłke nic nie płacimy ;)

Poleć forum