reklama

Dekoratornia

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez żużaczek, 1 Wrzesień 2006.

1. żużaczek

żużaczek Gość

Kochani!!
    mam do was serdeczna prosbe. Zaczynamy na BB nowy dział o arch. wnętrz do którego pisze juz pierwsze artykuły. Z racji zawodu mam 1000 czasopism, zdjeć...itp. niestety. na BB nie moge nic z tego zamiescic (prawa autorskie) :( :(. moge natomiast ilustrowac teksty zdjęciami własnymi....i Waszymi. :D.
    Może chciały byscie sie pochwalić jakims szczególnym miejscem waszego domu? Bibelotem... czyms co tworzy klimat wnetrza? Moze podzielicie się własnymi pomysłami na aranzacje okien, toaletek... łazienek...sypialni....??
    pierwszy artykuł bedzie bardzo ogólny, klimatyczny. Własnie o drobiazgach. poduszeczkach, pudełeczkach....

2. elusia79

elusia79 mama Fabianka i Kamilka

Żużaczku fajnie że coś takiego powstaje, będę pilnie wszystko czytać, ale niestety nie moge ci w tym pomóc, bo jestem "lewa" w tych sprawach. Sama teraz chcę urządzić sobie jakoś kuchnię i szukam jakiś ciekawych pomysłów, od wystroju okien do mebli włącznie... Może ty coś by mi doradziłaś?:) Wogóle od czego się zabrać.

Zyczę powodzenia!!!!!!!!!

3. reklama
  4. żużaczek

żużaczek Gość

elusia napewno bedzie artykuł poswięcony kuchniom. Ciezko jednak jest cos opisac bez zdjęć :mad:. Na razie dla mnie to kosmos :-[

5. aniołekk

aniołekk Fan(ka)

zapraszamy na watek o decoupage:) troche tam o tych bibilotow jest:) i wykonac w sumie latwo

6. Mysza 325

Mysza 325 Zaciekawiona BB

witam serdecznie !
    widze że dobrze trafiłam ......uwielbiam robić dziwne rzeczy ..;) typu drzewa z gipsu na ścianach z wystającymi z nich gałęziami które podprowadziłam sąsiadowi z drzewa ;) i wiele innych rzeczy (naszyjniki,ikebany,gobeliny itd)..!zresztą już parę moich rękodzieł przyozdabia różne mieszkania ........!niektórzy twierdzą że minęłam się z powołaniem ...może mają rację ....... tylko nie wiem co z moimi domownikami hehehe bo z racji tego że jestem w domku i będę aż maluszek się nie urodzi ja mam furę pomysłów a oni strach w oczach hihihihhihihi
    pozdrawiam!

7. mala_mi

mala_mi Zaciekawiona BB

My własnie zmieniamy lekko wystrój i zobaczymy co z tego bedzie...

8. kerry1

kerry1 Gość

Ojej wątek usnął. :baffled::-( Hej dziewczyny zamieszczajcie tu swoje fotki z pomysłami na fajnie dekoracje, ustawienia mebli, malowanie, odświeżanie mieszkań i domów.

9. zetajones

zetajones Początkująca w BB

Coś żadna z was faktycznie nie wrzuca fotek, będę pierwsza. Właśnie taki kominek chcę sobie kupić:-)

10. reklama
  11. fikfik

fikfik Początkująca w BB

Bardzo mi się podoba, czy trzeba go przyłączać do komina?

12. zetajones

zetajones Początkująca w BB

fikfik, nie musisz, to jest kominek elektryczny, więc z tego co wiem tylko podłączasz do prądu :)

zobacz sobie też inne kominki http://www.kominki-elektryczne.pl

Poleć forum