reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Delfinoterapia

reklama
Niewiele o tym słyszałam,ale to prawda. Dobrze by było by ten rodzaj terapii rozwinął się w Polsce tak jak dogoterapia czy hipoterapia. Wpływ zwierząt na nasze maluchy może być naprawdę zbawienny.
 
mamo Wojtusia na forum pisała mama ktora brała udzial w terapi ze swoim synkiem...
 
Na turnusach nasłuchałam sie od mam b duzo o delfinoterapii. Super sprawa, ale koszty... Krym ok 12 tys (przy czym terapii jest 20 min. / dzień), Turcja to już koszt ok 20 tys, Bali (tu wyjazdy sa na miesiąc, terapia 2 x dziennie) ok 40 tys. Mam nadzieje, że w końcu dokończona zostanie budowa delfinarium w Pl..
 
Ja ostatnio intensywnie zgłębiam to temat i co do Krymu to nie musi być wcale tak drogo, dowiedziałam się że 10 zajęć z delfinkiem to koszt 700 dolarów, tylko na własną rękę trzeba sobie załatwić tam jakieś lokum i znać dobrze język rosyjski. Są organizowane wyjazdy w grupach, ale pośrednicy nieźle ściągają i tak za samą tylko terapię płacimy pośrednikowi kilkanaście tysięcy. Z tego co wiem to w Polsce jak postawią delfinoterapię to 10 zajęć ma kosztować 4000 zł. Tanio nie jest, ale dobrze by w końcu postawili to delfinarium bo przynajmniej blisko
 
W takim razie pozostaję czekać,aż otworzą coś takiego w Polsce. Mam nadzieję,że niedługo , bo to fajna sprawa.
 
Do góry