reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DELIKATNE BRĄZOWE PLAMIENIE

Dołączył(a)
4 Maj 2023
Postów
12
Witajcie.
Właśnie przed chwilą zobaczyłam dekilatne ala brązowe ślady wraz ze śluzem na papierze toaletowym. Nie było tego dużo, bardzo mało.

Zadzwoniłam do.lekarza, powiedział mi że mam się nie martwić bo takie coś może się zdarzyć.

Nie boli mnie brzuch ani nic.

Jestem w 10.tygodniu ciazy.

Czy ktoś tak miał kiedyś?
 
reklama
Witajcie.
Właśnie przed chwilą zobaczyłam dekilatne ala brązowe ślady wraz ze śluzem na papierze toaletowym. Nie było tego dużo, bardzo mało.

Zadzwoniłam do.lekarza, powiedział mi że mam się nie martwić bo takie coś może się zdarzyć.

Nie boli mnie brzuch ani nic.

Jestem w 10.tygodniu ciazy.

Czy ktoś tak miał kiedyś?
Miałam. Poszlabym do lekarza w najbliższym tygodniu, zeby ocenił sytuację inaczej niż telefonicznie.

Na IP jeżeli będzie żywa krew.
 
Witajcie.
Właśnie przed chwilą zobaczyłam dekilatne ala brązowe ślady wraz ze śluzem na papierze toaletowym. Nie było tego dużo, bardzo mało.

Zadzwoniłam do.lekarza, powiedział mi że mam się nie martwić bo takie coś może się zdarzyć.

Nie boli mnie brzuch ani nic.

Jestem w 10.tygodniu ciazy.

Czy ktoś tak miał kiedyś?
Obserwuj czy to jednorazowa sytuacja , czy będzie się jeszcze powtarzać , i jak poprzedniczka radzi , lepiej sprawdzić , raz za dużo niż ten raz za mało
 
Do góry