reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Delikatne plamienie 5 tydzień

Hej, u mnie identyczna sytuacja. 2 Pozytywne testy, dziś na godzinę przed wizyta bezowe niewielkie plamienie przy podcieraniu i potem przy badaniu usg to samo. Teraz byłam siusiu i bardzo jasnoróżowe tez tylko przy podcieraniu. Jestem po 2 poronieniach w zeszłym roku i martwię się, bo wtedy tez plamilam. Natomiast jestem obstawiona lekami i wierze, ze mi pomogą. Wizyte mam teraz 16.04.
A jak u Ciebie aktualnie? Coś się zmieniło?
Od dwóch dni mam spokój zero plamien tylko taki śluz biały albo delikatnie żółtawy.Wiem co czujesz bo też poroniłam 10 lat temu nie planowana dzidzia ale bardzo to przezylam i teraz boję się o to maleństwo:/Ale mam nadzieję że na wizycie 14 kwietnia usłyszę serduszko dzidzi.A masz jakieś tabletki od ginekologa ?
 
reklama
Od dwóch dni mam spokój zero plamien tylko taki śluz biały albo delikatnie żółtawy.Wiem co czujesz bo też poroniłam 10 lat temu nie planowana dzidzia ale bardzo to przezylam i teraz boję się o to maleństwo:/Ale mam nadzieję że na wizycie 14 kwietnia usłyszę serduszko dzidzi.A masz jakieś tabletki od ginekologa ?
To ja miałam wczoraj żółtawy i biały tez ciagle, do dziś. Mam sporo leków: luteinę, progesteron, Metypred, acard i heparynę. Robiłaś betę? Który tc już? Masz już dzieci?
 
To ja miałam wczoraj żółtawy i biały tez ciagle, do dziś. Mam sporo leków: luteinę, progesteron, Metypred, acard i heparynę. Robiłaś betę? Który tc już? Masz już dzieci?
Nie robiłam ,zrobiłam tylko testy i do ginekologa ,według USG teraz pewnie 6 tydzień ,nie mam dzieci.
 
Do góry