reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

ipyrzanka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Sierpień 2020
Postów
39
Cześć mamusie. Widzę, że sa tematy już o wypadaniu włosów, ale nie widzę jakiś nowych rzeczy których już bym nie próbowała. Wszystkie witaminy, suplementy, peelingi, masaże skalpu, patrzenie na dietę i wszystko co tylko można, ale sprawdzało się to tylko na krótką metę. Oczywiście nadal starałam się masować skórę głowy i robić delikatne domowe peelingu skalpu. Zaczęłam przeglądać naturalne rzeczy typu kosmetyki lecznicze na wypadanie włosów i powiem szczerze, ze jest to coś nowego co odkryłam. Widziałam kilka odp. na facebooku że dziewczyny z naturalnych grupek polecały właśnie zestaw z delpos. Podobno jest tam maska, szampon i wcierka czy jakiś płyn, ale tak jak moge coś powiedzieć o składnikach w kremie to jeżeli chodzi o szampony to jest dla mnie czarna magia i nie wiem jak rozgryźć to co jest w środku tych trzech kosmetykach. Inna sprawa, czy może ktoś mi powiedzieć na ile jest to naturalny skład? Po jakim czasie można widzieć baby hairy i to że nie będzie aż tak już wypadało? Zaczęło się po karmieniu i cały czas tak trwa mimo tego, ze skończyłam już jakiś czas temu karmić piersią. Karmiłam przez ok. 11 miesięcy i od 4 staram się te włosy naprawić, ale no nic mi nie pomaga. Jesteście może w stanie mi coś poradzić?
 
reklama
Hej :) ja miałam problem z wypadaniem włosów , włosy wypadały mi garściami ...biorę te tabletki oraz zmienilam
Szampon na ten (dołączam zdjęcia) Szczerze ? Ja jestem zachwycona , 0 włosów na szczotce i przy myciu a tak to co mycie i czesanie wielkie kłęby włosów wyciągałam z grzebienia i wanny ..
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 1 630
W takie cuda, że 0 włosów wypadających będzie to niestety nie wierzę. Jeżeli chodzi o witamine B3 to mam to mam i chwale sobie, ale jeżeli chodzi o ten szampon to miałam go i miałam spory łupież przy nim, a działanie miał żadne dla mnie @Kala2501 Niestety ale nie robił on nic takiego jeżeli chodzi o wypadanie włosów, bo jak wypadały o wypadały dalej, więc podziękuję za niego... :(((
 
Jam Ci jest! Ogólnie mało osób o nim wie..,. Sama się dowiedziałam od koleżanki o tym zestawie, wracając do składu to nie znam się z bardzo na tym ale na stronie piszą że jest naturalny więc raczej nie mogą kłamać. W sumie to musiałaby ktoś sprawdzić to i tez bym się dowiedziała czy to realnie jest naturalny kosmetyk. Jeżeli schodzi o nowe włosy to jest jak najbardziej widoczne tylko to chyba wszystko zależy od tego jaki jest stan Twoich cebulek moim zdaniem. Wszystko fajnie.. tylko żeby zauważyć nowe włosy to trzeba poczekać aż będą dłuższe. Wiadomo: pojedyncze włosy ciężko zobaczyć w tłumie dłuższych kłaczków... Brak wypadania też w podobnym okresie gdy widziałam rosnące włosy czyli około 2 miesiące po zaczęciu terapii......
 
A masz może pełen skład tego kosmetyku to ja już bym nawet go sprawdziła, bo pewnie są jakieś strony, gdzie można to sprawdzić i zweryfikować to co one dokładnie robią, ewentualnie zapytałabym się dziewczyn na grupkach tematycznych z włosami, chociaż nie chciałabym robić spamu na ten temat :D
 
DELPOSTM Anti Hair Loss Night Solution
INCI: Aqua, Alcohol, Paullinia Cupana (Guarana) Extract, Panax Ginseng Root Extract, Niacinamide, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Caffeine, Zinco Gluconato, Arnica Montana Extract, Cinchona Succirubra Extract, Panthenol, Dehydroacetic Acid, Mentha Piperita Oil, Benzyl Alcohol

DELPOSTM Anti Hair Loss Shampoo
INCI: Aqua, Decyl Glucoside, Lauryl Betaine, Coco Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Betaine, Calendula Officinalis Extract, Glycerin, Emblica Officinalis Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf (Green Tea) Extract, Royal Jelly, Tocopherol Acetate, Xantan Gum, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Lecithin, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Mentha Piperita Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid

DELPOSTM Anti Hair Loss Mask
INCI: Aqua, Urea, Behentrimonium Methosulfate, Cetyl Alcohol, Butylene Glycol, Betaine, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Nigella sativa (Black Cumin) Seed Oil, Hydroxypropyltrimonium Honey, Bambusa Arundinacea Stem Extract, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Panthenol, Mentha Piperita Oil, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Limonene

Proszę Cię bardzo ^^
 
No powiem szczerze, że niby do codziennej, ale ja na przykład robię to co dwa dni, bo nie za bardzo by się chce i często mam lenia, ale też nie wyglądają włosy na tłuste ani nic z tych rzeczy ^^ Ale ja ogólnie mam suche włosy. A jak u Ciebie z włosami? Jaki masz ich stan @kominek zimową porą ?
 
mam dość mocno przetłuszczające się włosy, więc w sumie z takim i takim typ kłaków powinien sobie dać radę wg. tego co widze po komentarzu foxxxy która ma włosy suche. tego nawet ja sie nie spodziewałam :D
 
reklama
No to spróbuję.. Zobaczymy, bo jeżeli u was działa i macie różne typy włosów to może to faktycznie nie ma jakiegoś większego znaczenia. No jestem ciekawa jak to dokładnie by wyglądało. Dzisiaj sobie zamówię, bo akurat mam kasę na zakupy (sprzedałam perfumy które kupiłam w ciemno i mi się nie spodobały), więc kiedy jak nie dzisiaj? Dam znać pewnie za jakiś czas jak mi się wiedzie z włosami. Trzymajcie za mnie kciuki!
 
Do góry