reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

Nie wiem czy jest jeszcze tutaj ktoś obecny i interesuje się tematem wypadania włosów, ale jestem po miesiącu smarowania się i mycia głowy delpos i widzę że włosów wypada mniej, więc jestem ogólnie na TAK. Podoba mi się to, ze działa. Nie obiecuje się gruszek na wierzbie tylko realnie pomaga. Czekam jeszcze na kolejne miesiące i kolejne efekty terapii. Pozdrawiam i dziękuję Wam wszystkim!
 
reklama
Hejka. Sama obecnie uzywam tego szamponu i jestem zadowolona. Miałam problem z wypadaniem włosów po ciązy, wypadały mi dość znacznie. I w sumie nie wiem czy wyregulowały mi sie hormony czy zadziałał ten właśnie szampon ale obecnie wypada mi ich już znacznie mniej i na szczotce jest już standardowa ilość jak przed ciążą ;)
Plus za to, ze na pewno poprawił sie ich stan. Szampon plus wcierka mają dobre wzmacniające działanie na włosy. Dobra jest seria Delpos.
 
Ostatnia edycja:
Hej. Mi strasznie wylady wlosy do tego stopnia ze na dywanie w salonie mialam cale kepy. Kolezanka polecila mi wtedy szampon i odzywke plus olejek. Produkty sa dobierane indywidualnie bo akurat ta firma ma duzo rodzai szamponow w zaleznosci od rodzaju wlosa. Napisz do mnie to dam Ci namiary niech i Tobie pomoga [emoji56]
 
Wiecie co... mi to nie pomogło. Tylko dobra odżywka do włosow od loreal i do tego szampon i naprawde włosy dobrze zacęły rosnąć dodatkowo jeszcze kupiłam dla siebie suplementy, boz doswiadczenia wiem, ze biotyna bardzo dorbze na wlosy działa.
 
Ja też stosowałam swego czasu przez wszystkich polecane suplementy. Niesttey nie pomogło to na wypadanie włosów, ale za to mam mnóstwo baby hairów. Zdrowa dieta to według mnie podstawa
 
pokażesz mi jeszcze jakiego szamponu używasz? bo ja też myslę, nad czymś porządnym zeby moje włosy wróciły do ładu i składu.
 
No ja używam cały czas delpos w tym momencie już drugie opakowanie. Mi włosy się bardzo poprawiły i mam wysyp baby hairów :) Podsyłam jego zdjęcie jak on wygląda.
 

Załączniki

  • 2.jpeg
    2.jpeg
    155 KB · Wyświetleń: 95
A czy któraś z Was przeszła covid i zauważyła po nim zwiększenie wypadania włosów? Borykam się z tym problemem i chyba skuszę się na polecany szampon ;)
 
Ja polecam serum na końcówki Montibello Cromarone Meteorites Serum Flash Illuminator,
bosko
pachnie, jest wydajne, nie wysusza włosów. Mam niskopory i większość serów silikonowych powodowała i mnie strąki, ale tu tego nie ma, jest ładne wygładzenie i oczywiście dobre zabezpieczenie.
Niezłe odżywki ma równiez Kemon ;)

A jesli chodzi o wypadanie włosów po ciąży, po prostu - trzeba to przetrwać bo są to hormony!
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie też u siebie to widziałam i dodawałam post jakoś w połowie tego zamknięcia w domu przez lockdown. Powiem Wam, że nadal używał delpos i jak najbardziej polecam. Tych co wyżej są polecane nie znam, ale widzę średnie opinie na Internecie. Najlepiej by było właśnie sprawdzić też składy i je porównać co jest lepsze.
 
Do góry