reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

Możesz jeszcze zastanowić sie nad kosmetykami od Kemon. Kiedys kupilam i szampon i odzywke, nie pamietam dokladnie szamponu, ale odzywke kochalam i bardzo mi pasowala, uzywalam jej jak mialam rozjasniane na blond wlosy ;)

Kosmetyki są dość trudno dostępne w sklepach stacjonarnych, ale warto jest rozejrzeć się za nimi w sklepach internetowych.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tez mialam po ciazy wiec znam ten ból, wszyscy mi mowili, ze to tak jest, ze to normalnie i samo przejdzie, no niestety ale samo nie przeszlo
 
Tez mialam po ciazy wiec znam ten ból, wszyscy mi mowili, ze to tak jest, ze to normalnie i samo przejdzie, no niestety ale samo nie przeszlo
Mnie na zniszczone, wypadające włosy po ciąży pomógł Olejek Hasna, Egipski olejek , o naturalnym składzie. Ratunek dla zniszczonych, łamliwych, cienkich i rozdwajających się włosów, a i łupieżu sie dzięki niemu pozbyłam
 
i co zaczelas stosowac? pomoglo? ja to normalnie garsciami te wlosy zbieram :(
Mi pomógł delpos, także zgadzam się ze zdaniami z osobami, które już tutaj się wypowiadały. Dla mnie warte swojej ceny zwłaszcza przy takiej wydajności. Mam całość czyli 3 kosmetyki.
 

Załączniki

  • 1642762867491.JPEG
    1642762867491.JPEG
    336,6 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Mnie pomaga Olejek Hasna, znakomity i naturalny. Wlosy odzywia, już tak nie wypadaja po nim, a i nawet odrastają nowe wloski. Na łupież tez skuteczny. Kupuje w sklepie Pachnąca Kraina
 
Do góry