reklama

dentysta a karmienie piersia

Temat na forum 'Karmienie piersią' rozpoczęty przez marysia868, 17 Grudzień 2010.

1. marysia868

marysia868 mama Macieja

A ja mam takie pytanie, ide do dentysty i musze miec znieczulenie, a karmie piersią. czy tego dni moge karmic, czy tez lepiej odciagnać, Jaki czas po znieczuleniu moge karmic. dentyste mam o 16, teoretycznie do 19 moge nie karmic, bo maly w tym czasie ma deserek i kaszke,

2. Joaszka

Joaszka Fanka BB :)

hej

jakieś 2 godz po znieczuleniu lepiej nie karmić, czyli już o 19 byś mogła. Ale koleżanka pediatra mówiła, że można, nic strasznego nie będzie jakby się trochę z mlekiem dzidzi dostało.W ciąży znieczulają dentyści, do porodu też znieczulenie, więc...:-)

Ja teraz też muszę po ciąży zęby poleczyć,bo się posypały, że ho ho.

3. reklama
  4. Magada***

Magada*** Fanka BB :)

ja miałam znieczulenie jak moja Hania miała 3 m-ce. też się zastanawiałam ale dentysta powiedział że mi da takie po którym mogę karmić. zaufałam mu i po 3h już Haneczka doiła swojego cycusia:)
    Nic jej nie było. Nie zauważyłam żeby się coś z nią nie dobrego działo:)

5. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Ja musiałam truć zęba 5 dni po porodzie :) i dentystka powiedziała żeby dwie godziny nie karmić i będzie ok co też uczyniłam.

6. Sol

Sol Gość

Jeśli powiesz dentystce że karmisz piersią to da Ci takie po którym będziesz mogła karmić spokojnie pół godziny po zejściu z fotela. Ja miałam leczone zęby 5 tygodni po porodzie i karmiłam po znieczuleniu bez żadnych kłopotów czy problemów a mała zdrowa jak rydz :-)

Poleć forum