reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dentysta a karmienie piersia

marysia868

mama Macieja
Dołączył(a)
5 Styczeń 2010
Postów
840
Miasto
łódź
A ja mam takie pytanie, ide do dentysty i musze miec znieczulenie, a karmie piersią. czy tego dni moge karmic, czy tez lepiej odciagnać, Jaki czas po znieczuleniu moge karmic. dentyste mam o 16, teoretycznie do 19 moge nie karmic, bo maly w tym czasie ma deserek i kaszke,
 
reklama
hej

jakieś 2 godz po znieczuleniu lepiej nie karmić, czyli już o 19 byś mogła. Ale koleżanka pediatra mówiła, że można, nic strasznego nie będzie jakby się trochę z mlekiem dzidzi dostało.W ciąży znieczulają dentyści, do porodu też znieczulenie, więc...:-)

Ja teraz też muszę po ciąży zęby poleczyć,bo się posypały, że ho ho.
 
ja miałam znieczulenie jak moja Hania miała 3 m-ce. też się zastanawiałam ale dentysta powiedział że mi da takie po którym mogę karmić. zaufałam mu i po 3h już Haneczka doiła swojego cycusia:)
Nic jej nie było. Nie zauważyłam żeby się coś z nią nie dobrego działo:)
 
Jeśli powiesz dentystce że karmisz piersią to da Ci takie po którym będziesz mogła karmić spokojnie pół godziny po zejściu z fotela. Ja miałam leczone zęby 5 tygodni po porodzie i karmiłam po znieczuleniu bez żadnych kłopotów czy problemów a mała zdrowa jak rydz :-)
 
Do góry