reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dentysta Bbiałystok

jus20sto

Matka Wariatka
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2005
Postów
1 613
Dziewczyny, może któraś z Was się zlituje. Potrzebuje stomatologa na cito. Coś mi się dzieje z 8ką, boli jak diabli a wraz z nią połowa twarzy. Nie śpię drugi tydzień z rzędu już powoli nie daje rady.
Zależy mi przede wszystkim żeby lekarz był wyrozumiały, z podejściem bo jestem straszna panikarą i histerczyką jeżeli chodzi o dentystów. Kiedys chodziłam do eksta doktorki, ale ona przyjmowała w jednej z przychodni i nie moge znaleść namiaru. Podobno jest juz za granicą. Więc jeżeli macie naprawdę jakiegos konkretnego zębologa pliss o jakis namiar.

PS. jestem w 6 tyg ciąży
 
reklama
Oj w 6 tygodniu ciąży to nie wiem czy ci cokolwiek zrobią.... Ja w ciąży z zębami chodziłam tu

ul. Bohaterów Monte Cassino 13a, Białystok

Telefon 85 745 12 82

To jest pogotowie stomatologiczne czynne całą dobę. Ja chodziłam do dr. Estery ale i ta druga jest miła, Mają na miejscu aparat RTG i zajmują się tymi 8.


Nie wiem czy zrobią ci cokolwiek w I trymstrze bo to najbardziej delikatny okres ciąży a do tego potrzeba solidnej dawki znieczulenia... Ale idź! Moze pomogą ci jakoś przetrwac do bezpieczniejszego terminu.
 
Ostatnia edycja:
dobrego dentysty nie znam. ale jeśli chodzi o leczenie zębów w ciąży- tylko rentgen nie wskazany. ale koleżanka lekarka mówiła, że jak mus, to zakładają fartuch specjalny na brzuch i robią.
 
Mogę polecić Panią Ewę Panasiuk. Przyjmuje na ul. Pułaskiego 69 i na Pogodnej 11 d. Jest to bardzo sympatyczna Pani doktor i bardzo wyrozumiała. Nigdy jeszcze tak życzliwej Pani stomatolog nie spotkałam :)
 
Do góry