reklama

Dentysta Bbiałystok

Temat na forum 'Białystok' rozpoczęty przez jus20sto, 8 Maj 2013.

1. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

Dziewczyny, może któraś z Was się zlituje. Potrzebuje stomatologa na cito. Coś mi się dzieje z 8ką, boli jak diabli a wraz z nią połowa twarzy. Nie śpię drugi tydzień z rzędu już powoli nie daje rady.
    Zależy mi przede wszystkim żeby lekarz był wyrozumiały, z podejściem bo jestem straszna panikarą i histerczyką jeżeli chodzi o dentystów. Kiedys chodziłam do eksta doktorki, ale ona przyjmowała w jednej z przychodni i nie moge znaleść namiaru. Podobno jest juz za granicą. Więc jeżeli macie naprawdę jakiegos konkretnego zębologa pliss o jakis namiar.

PS. jestem w 6 tyg ciąży

2. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

Oj w 6 tygodniu ciąży to nie wiem czy ci cokolwiek zrobią.... Ja w ciąży z zębami chodziłam tu

ul. Bohaterów Monte Cassino 13a, Białystok

Telefon 85 745 12 82

To jest pogotowie stomatologiczne czynne całą dobę. Ja chodziłam do dr. Estery ale i ta druga jest miła, Mają na miejscu aparat RTG i zajmują się tymi 8.

Nie wiem czy zrobią ci cokolwiek w I trymstrze bo to najbardziej delikatny okres ciąży a do tego potrzeba solidnej dawki znieczulenia... Ale idź! Moze pomogą ci jakoś przetrwac do bezpieczniejszego terminu.

Ostatnia edycja: 8 Maj 2013
  3. reklama
  4. Joaszka

Joaszka Fanka BB :)

dobrego dentysty nie znam. ale jeśli chodzi o leczenie zębów w ciąży- tylko rentgen nie wskazany. ale koleżanka lekarka mówiła, że jak mus, to zakładają fartuch specjalny na brzuch i robią.

5. Pirllo

Pirllo Początkująca w BB

Moim zdaniem rentgen nawet z fartuchem nie jest wskazany... Co taki fartuch daje? zupełnie nic.

6. natalunia

natalunia mamusia :)

RTG robią tylko w nagłych i uzasadnionych przypadkach. A może nadal wyłazi ta Twoja ósemka? Ja polecam Kniasia z Raginisa.

7. kaska_27

kaska_27 Zaciekawiona BB

Mogę polecić Panią Ewę Panasiuk. Przyjmuje na ul. Pułaskiego 69 i na Pogodnej 11 d. Jest to bardzo sympatyczna Pani doktor i bardzo wyrozumiała. Nigdy jeszcze tak życzliwej Pani stomatolog nie spotkałam :)

Poleć forum