reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dentysta

Anonimss

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Luty 2019
Postów
35
Czy przy stanie zapalnym zeba najpierw powinnam dostać antybiotyk, żeby te zapalenie zeszlo A dopiero potem powinno się przystapic do leczenia chorego zeba? Wiercenie itd.
Przed wczoraj byłam u dentysty, znieczulenie nie pomogło przy wierceniu bolalo niemilosiernie. Zastanawiam się czy wszystko poszło tak jak trzeba, wczoraj czułam bol przy dotykania zeba nawet jezykiem taki mocny jak przy wierceniu, dodam że miałam założony tlenek cynku który I tak wieczorem mi wypadl, jak tlenek był zalozony było jeszcze gorzej bo nie mogłam zacisnąć zębów. Tak jakby coś uciekalo na nerw
 
reklama
Przy stanie zapalnym dość poważnym mój mąż dostał antybiotyk dopiero jak przeszło trochę i skończył się antybiotyk rozpoczął leczenie ... przynajmniej tak było w jego przypadku
 
Rozumiem właśnie o to chodzi, w moim przypadku właśnie chyba jest takie mocne zapalenie skoro dentystka dała znieczulenie A ono nie zadzialalo, bo nadal cholernie bolalo, sama powiedziała że przy takim zapaleniu znieczulenie może nie zadziałać, więc dlaczego nie dała antybiotyku najpierw...niby są takie metody w tych czasach że leczenie zębów nie boli...dziękuję za odpowiedź
 
Przy stanie zapalnym dość poważnym mój mąż dostał antybiotyk dopiero jak przeszło trochę i skończył się antybiotyk rozpoczął leczenie ... przynajmniej tak było w jego przypadku
Po antybiotyku jak już dentysta przystąpił do leczenia bolal ząb męża? Pytam bo ja już chyba mam jakaś traume nie wiem czy przyjdę na następną wizytę 🤣
 
Każdy przypadek inny czasem musiał mieć przewiercone żeby ropa wyszła i poczuł ulgę dopiero wtedy ale niewiadomo bo czasem każde leczenie inne niestety ... noi dużo od samego dentysty zależy z tego co obserwuje szczególnie prywatnie to z jednej wizyty najlepiej zrobić 10 🤨
 
Mój mąż zawsze miał najpierw antybiotyk a dopiero później dalsze leczenie zęba, co innego mała dziurka a co innego spuchnięte pół buzi i ropa.
 
reklama
U mnie musiała przewiercić żeby ropa zeszła właśnie, ból maskaryczny nawet przy znieczuleniu, ale faktycznie przy antybiotyku po dwóch dniach było ok.
 
Do góry