reklama

Depeche Mode

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez holly101, 16 Wrzesień 2010.

1. holly101

holly101 Fanka BB :)

Jestem wielką fanką zespołu Depeche Mode. Pasją (choć wcześniej też ich bardzo lubiłam i słucham o wiele dłużej) zaraził mnie mój R. i tak już od sześciu lat jeździmy na ich koncerty. Każda płyta to dla nas wspaniałe wydarzenie, każdy koncert to święto - dla nas tym większe, że nasz mały Leoś został poczęty właśnie w Łodzi (no może niekoniecznie na koncercie - ale w hotelu po nim ;-) ) Zwiedziliśmy w trakcie dwóch tras wiele wspaniałych miejsc w Europie - choć wszędzie gdzie jeździmy, nadrzędnym celem jest właśnie koncert DM.

Wakacje planujemy także "pod nich" - o ile akurat są w trasie - wiem, że wielu z Was wyda się to niedojrzałe, ale naprawdę to wspaniała rozrywka. W trakcie poprzedniego "touru" zaliczyliśmy 15 koncertów, na tej trasie "tylko" 12 :-)

A czy wśród Was znajdują się fanki (fani) tego wspaniałego zespołu?

Pomijając aspekt muzyczny, Dave Gahan (wokalista) jest najprzystojniejszym (no, może zaraz po moim R.) facetem na świecie ;-)

2. kołtunek

kołtunek Fanka BB :)

ale wam zazdroszczę ;) ja byłam tylko ja jednym koncercie w Katowicach :) było super. chodzę również na zloty fanów. a Dave jest boski mmmmmmmmmmmmmmm

3. reklama
  4. kalamandyna

kalamandyna zaklimatyzowana ;-)

Hej!:-)
    Jestem ich fanką od wielu lat. Miałam okazje posłuchać DM na żywo, na koncercie w Warszawie. Jedno z najpiękniejszych wydarzeń w moim życiu:happy2::happy2::happy2:
    Uwielbiam ich stare kawałki, nowa płyta nie przypadła mi niestetu do gustu.
    Pozdrawiam depechki ;-)

5. kołtunek

kołtunek Fanka BB :)

mi nowa płyta też nie podoba się za bardzo. Ale stare są cudowne ;)

6. kalamandyna

kalamandyna zaklimatyzowana ;-)

Jakie najbardziej lubicie utwory DM? :-)

7. holly101

holly101 Fanka BB :)

Uwielbiam dosłownie wszytko - ale do faworytów należą "Strangelove", "Halo", "Rush", "Insight" i "Home". Baaaardzo zawęziłam tę listę - fajnie, że nie jestem sama z tą miłością ;-)

Od 27 października (termin mojej cesarki zamierzam zarażać potomka tą miłością). A już 5 listopada nowe dvd :-)

Poleć forum