reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Depilacja intymna w ciąży

A

athena83

Gość
Dziewczyny, zawsze do depilacji intymnej używałam kremu, czy teraz mi to nie zaszkodzi. Maszynka odpada bo na pewno zrobie sobie krzywde, nawet na nogach umie się pozacinać. Wosk tez odpada. Jak wy sobie z tym radzicie?
 
reklama
ja uzywam maszynki, to proscizna, teraz to juz nawet z zamknietymi oczami sie ogole.... a pozniej jak mega brzuch mi wyskoczy to P bedzie mnie golil, bo ja sie chyba zadrapie na smierc....
i nie powinnasc uzywac kremu....
 
fifi jak ty sie tam woskujesz z taaakim brzuszkiem ?? :)
Lusterko, nogu na ścianę i jazda;-)

w ogóle jak ja bym miala tam uzyc wosku to chyba z bolu bym umarła... odważna jesteś :-D
Nie zaleca się w ciąży eksperymentować z woskiem po raz pierwszy.
Ja robię to od lat i nie jest to dla mnie specjalnie bolesne.......;-)
Za to kiedyś próbowałam kremu do depilacji, ale dosłownie roztopił mi skórę.
Zlazł mi naskórek i krew leciała......dobrze, że na nogach testowałam.


 
reklama
Do góry