reklama

Depilacja laserowa przed ciążą?

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez ema3, 29 Wrzesień 2015.

 1. ema3

  ema3 Zaciekawiona BB

  Planujemy z mężem drugie maleństwo, ale jeszcze nie zaczęliśmy się starać. Zastanawiam się, czy mogę iśc jeszcze na depilację laserową? jak sądzicie?
  Może od razu któraś mogłaby polecić dobry gabinet w Gdańsku?
   
 2. PanaKotka

  PanaKotka Czekam, Skarbeczku :*

  Ema3, myślę, że spokojnie możesz iść na depilację laserową. Laser nie działa w sposób, który mógłby zagrażać staraniom. Co innego, gdybyś była w ciąży, wtedy należy zrezygnować z takich zabiegów.
   
 3. reklama
 4. ilia

  ilia Zaciekawiona BB

  Również popieram. Jeśli masz pewność, że jeszcze nie jesteś w ciąży, to możesz iść na depilację. Tylko się pospiesz, bo żeby była ona sensowna trzeba zrobić kilka zabiegów (ja miałam 4) inaczej włosy wkrótce odrosną. A pomiędzy zabiegami musi być jakaś przerwa, więc jeśli chcesz tego, to chyba na jakiś czas powinniście się wstrzymać.
  Co do polecanych gabinetów, to najlepiej idź do Clinica Cosmetologica w Gdańsku. Mają tam niezwykle skuteczny laser Palomar vectus. Miałam nim robione zabiegi i nie narzekam.
   
 5. Doster

  Doster Początkująca w BB

  Przede ciążą śmiało można korzystać z depilacji laserowej, ale już w ciąży ryzyko jest za duże.
   
 6. Mummy4

  Mummy4 Fanka BB :)

  W ciąży nie można depilować się laserem . Przed ciążą śmiało :) Ja polecam Elite w Wawie, bardzo miłe wspomnienia mam z ta kliniką.
   
 7. eliza76

  eliza76 Zaciekawiona BB

  przed ciazą to raczej bez obaw ;)
   
 8. valuee

  valuee Początkująca w BB

  Pewnie, że możesz. Gorzej by było podczas zaawansowanej ciązy
   
 9. aby5

  aby5 Zaangażowana w BB

  Podczas ciąży nikt ci nie zrobi. Z tego co wiem, to nie udowodniono, że jest to niebezpiecznie, ale wiadomo jak to jest. Taka depilacja laserowa może faktycznie nie rodzić negatywnych konsekwencji, ale zdecydowanie lepiej iść na zabiegi przed ciążą. Sama też tak zrobiłam. Zdążyłam iść tylko 4 razy, więc po ciąży dokończyłam "kurację".
   
 10. reklama

Poleć forum