reklama

Depilacja laserowa przed ciążą?

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez ema3, 29 Wrzesień 2015.

1. ema3

ema3 Zaciekawiona BB

Planujemy z mężem drugie maleństwo, ale jeszcze nie zaczęliśmy się starać. Zastanawiam się, czy mogę iśc jeszcze na depilację laserową? jak sądzicie?
    Może od razu któraś mogłaby polecić dobry gabinet w Gdańsku?

2. PanaKotka

PanaKotka Czekam, Skarbeczku :*

Ema3, myślę, że spokojnie możesz iść na depilację laserową. Laser nie działa w sposób, który mógłby zagrażać staraniom. Co innego, gdybyś była w ciąży, wtedy należy zrezygnować z takich zabiegów.

3. reklama
  4. ilia

ilia Zaciekawiona BB

Również popieram. Jeśli masz pewność, że jeszcze nie jesteś w ciąży, to możesz iść na depilację. Tylko się pospiesz, bo żeby była ona sensowna trzeba zrobić kilka zabiegów (ja miałam 4) inaczej włosy wkrótce odrosną. A pomiędzy zabiegami musi być jakaś przerwa, więc jeśli chcesz tego, to chyba na jakiś czas powinniście się wstrzymać.
    Co do polecanych gabinetów, to najlepiej idź do Clinica Cosmetologica w Gdańsku. Mają tam niezwykle skuteczny laser Palomar vectus. Miałam nim robione zabiegi i nie narzekam.

5. Doster

Doster Początkująca w BB

Przede ciążą śmiało można korzystać z depilacji laserowej, ale już w ciąży ryzyko jest za duże.

6. Mummy4

Mummy4 Fanka BB :)

W ciąży nie można depilować się laserem . Przed ciążą śmiało :) Ja polecam Elite w Wawie, bardzo miłe wspomnienia mam z ta kliniką.

7. eliza76

eliza76 Zaciekawiona BB

przed ciazą to raczej bez obaw ;)

8. valuee

valuee Początkująca w BB

Pewnie, że możesz. Gorzej by było podczas zaawansowanej ciązy

9. madzialux

madzialux Zaciekawiona BB

Przed ciążą nie ma z tym problemu :)

10. reklama

Poleć forum