reklama

Depilacja w zaawansowanej ciąży

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez dorcia_1, 4 Czerwiec 2009.

1. dorcia_1

dorcia_1 Zaciekawiona BB

Witam! Mam pytanko. Jak sobie radzicie z depilacją "poniżej pasa". Ja już w 6 miesiącu mam z tym problem (brzuszek przeszkadza) a co będzie dalej...? W sumie można zrezygnować z tego zabiegu, ale jak tu się pokazać ginekologowi z takim "buszem" między nogami. A poza tym powiedzcie proszę w jaki sposób kobieta, która za chwilę będzie rodzić ma sobie wygolić okolicę krocza (bo tego podobno oczekują od niej w szpitalu). Ja sobie tego nie wyobrażam!

2. Zuz-Inka

Zuz-Inka MAMA NA PEŁNY ETAT

Ja prosilam męża i miał niezłą frajdę:tak::-p:-)

3. reklama
  4. *emi*25

*emi*25 teraz podwójna mamusia

Ja się musiałam nieźle wyginać na prawo i lewo ale dawałam radę:-)

5. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

Polecam lusterko :-D ja do końca sma dawałam radę :-)

6. dorcia_1

dorcia_1 Zaciekawiona BB

Do tej pory śmiałam się jak ktoś mówił o "chorobie" otyłych jako tzw. "lustrzycy" (czyli, że nie można zobaczyć swojego "kocurka" bez lustra bo brzuch zasłania). Teraz to już nie jest takie zabawne... ;)
    Pozwólcie, że zadam jeszcze jedno pytanie? Czy do porodu trzeba wygolić krocze całkowicie, czy "niedociągnięcia" zostaną wybaczone? :)

7. Zuz-Inka

Zuz-Inka MAMA NA PEŁNY ETAT

W szpitalu golą Ci tylko wargi sromowe, a wzgórek tylko do cesarki

8. chanel88

chanel88 mama Konradka :)

Ja uzywam kremu do depilacji pod prysznic veet. Tylko przed uzyciem radze zrobic probe uczuleniowa :)

9. malinka009

malinka009 Fanka BB :)

Tez polecam lusterko, chyba najwygodniejszy sposob:tak: nie musisz golic wszystkiego

10. reklama
  11. dib2

dib2 Mama Sary - 06.12.2008r.

ja miałam mały brzuszek i dawałam sama rade bez pomocy lusterek itp. Mąż raz spróbował ale bała się że mnie skrzywdzi, choć nie powiem by mu się nie podobało. Jeżeli chcesz to mojej koleżance na oddziale robił to położnik tylko się krępowała bo przypadł jej facet:tak:

12. milkada

milkada Czerwcowa Mamusia '09

Do tej pory też dawałam sobie jakoś rade :-).Ale tym razem było już naprawdę ciężko,brzuszek jednak już duży,i chyba trochę opadł... Więc jeszcze ciężej....

Poleć forum