reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Depilacja w zaawansowanej ciąży

uzywalam kremu do depilacji.... wysmarowalam dokola i potem splukac :-p najszybciej jest tak.....

w moim szpitalu nie kazali sie depilowac... ja to zrobilam bo w przypadku gdyby musieli mie nacinac to tak jest im latwiej zszywac :tak:
 
reklama
na razie nie ma tragedii,..ale lusterko to dobry "doradca" :-D

pozniej bedzie trzeba zainwestowac w krem do depilacji... bo juz nawet nie tyle "myszke" ogolic, ale nawet nogi nie bede mogla tak podniesc-zwlaszcza ze juz teraz nie jest to takie hop-siup ^^
 
ja kiedy juz mialam naprawde duzego brzucholca jechalam na tzw. "czuja";-) no i niezawodne jest lusterko jak nie jestes do konca pewna co sie tam dzieje ;-) no i gimnastyka przy tym jest bardzo dobra... ;-)
 
Hej dziewczyny. Temat super :):)
nimfiiczy mozesz podac dokladna nazwe tego kremu do depilacji?? Uzywalam kiedys tez kremu niby do depilacji i co guzik..Krem poszedl do kosza bo sie niesprawdzil. Trzeba było uzyc maszynki do depilacji czego teraz nielubie bo mi niewygodnie pod prysznicem czy to z brzuchem czy bez. Póki co jest mały ale za 3-4 tyg bedzie znacznie wiekszy i co wtedy??
Za odpowiedz z góry dziękuję i pozdrawiam
 
no tak to jest problem..jestem prawie w 37 tyg..mowie Wam to jets wyczyn:))ja depiluje sie maszynka na tzw: "czuja", nie jest to super zrobione ale..zawsze troche lepiej..kiedys probowalam kremow roznych ale..nie sprawdzaly sie i teraz zostalam przy maszynce..z nogami tez jest problem..a tu lato i chcialoby sie chodzic w spodniczkach..
jesli chodzi o szpital to ja nie biore do glowy...tam oni sami depitula jesli zachodzi taka potrzeba, no chyba ze juz nie ma na nic czasu ale ja nigdy nie jestem tam tak bardzo "zapuszczona" wiec mysle ze dzadza rade..
 
no to ja napisze wam o mojej dzisiejszej przygodzie...
usilowalam sie ogolic maszynka ale niestety dzis moj "czuj" nie dzialal... przypomnialo mi sie ze mam krem do depilacji... rach ciach - posmarowalam sie, odczekalam 7 minut i do wanny - nie zeby sie tylko umyc...woda mi prawie z wanny uciekala - wyszorowalam sie cala, wytalam i pojechalam do gina... po powrocie zachcialo mi sie siku... siedze na kibelku i patrze a na majtkach jakies biale slady... ale w dziwnym miejscu - przy pachwinie - no to juz- look na moja pachwine a tam...krem do depilacji ;-)
mam nadzieje ze moj gin tego nie widzial... w kazdym razie nic nie mowil ;-):-) ;-)

nastepnym razem musze te manewry przeprowadzac ciut wczesniej ;-)
 
No ładnie...
A kiedy ja przyszlam za pierwszym razem do swojego lekarza, jak zawsze ''wydepilowana'' to mi zabronił tego robić w ciąży :angry:

I dodał, zebym do nastepnego badania tego pod zadnym wypadkiem nie robila... bo w ciazy trzeba dbac, o swoja naturalna flore bakteryjna, ktora latwo moze ulec zniszczeniu wlasnie przez golenie. Co za koles :D
 
Ja jak narazie pomagam sobie lusterkiem ,troche na czuja ,a później to spróbuje z kremem ,albo męża zatrudnie ,może sie sprawdzi. :-)
 
reklama
A ja chodzę od kilku lat do kosmetyczki na wosk i w ciąży nadal to robię. Teraz jestem umówiona na 2 tyg przed porodem.
Mi zazwyczaj depilacja starcza na 6 tygodni.
 
Do góry