reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Depilacja w zaawansowanej ciąży

u mnie jeszcze nie ma tego problemu, choć brzuszek zaczyna wystawać i ciężej się operuje maszynką :) od wielu lat golę się na "hollywood", na początku faktycznie czerwone kropeczki wyskakiwały i skóra była podrażniona. Ale na to mogę polecić po latach wypracowany sposób- zmiękczyć włoski bardzo ciepłą wodą, golarka musi być bardzo ostra i najlepiej lekko posmarować się oliwką, którą pewnie stosujecie na rozstępy po kąpieli :) teraz już jestem tak wytrenowana, że mogę golić włoski nawet pod włos, bez oliwki i kremu czy żelu, ale na początek polecam z włosem :)
 
reklama
heh no cóż akurat wczoraj musiałam się ogolić na dzisiejszą wizytę u gina i powiem szczerze że po wszystkim miałam niezłą zadyszkę :szok: zrobiłam to na ''czuja'' bo inaczej nie dałam rady (lusterko nie bardzo pomagało :( )
 
hej kochane
ja tylko i wyłącznie woskiem :)
woskowałam się już przed ciążą, bo po maszynce miałam krosty :(
tak raz na miesiąc śmigam do mojej kosmetyczki i sprawa załatwiona, plecam bikini brazylijskie
może ja jakaś dziwna jestem ale bolą mnie tylko piszczele
 
Ojej , golenie miejsc intymnych bylo dla mnie koszmarem juz od 6 msc ciazy :oo2: ale teraz juz mam dobry patent na golenie sie i jest to bardzo wygodne :D a wiec : na stojaco przed lustrem... idzie gladko szybko i wygodnie ;)

Ps. za to koszmarem jest dla mnie ubieranie skarpetek i butow :szok:
 
Z depilacją było ciężko u mnie już w 6 miesiącu robiłam to sporadycznie żebym tylko nie zarosła zbytnio a pod koniec robił to mój mąż nawet dobrze mu to wychodziło :p
 
reklama
reklama
Do góry