reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Depilacja w zaawansowanej ciąży

Dołączył(a)
2 Maj 2009
Postów
13
Witam! Mam pytanko. Jak sobie radzicie z depilacją "poniżej pasa". Ja już w 6 miesiącu mam z tym problem (brzuszek przeszkadza) a co będzie dalej...? W sumie można zrezygnować z tego zabiegu, ale jak tu się pokazać ginekologowi z takim "buszem" między nogami. A poza tym powiedzcie proszę w jaki sposób kobieta, która za chwilę będzie rodzić ma sobie wygolić okolicę krocza (bo tego podobno oczekują od niej w szpitalu). Ja sobie tego nie wyobrażam!
 
reklama
Do tej pory śmiałam się jak ktoś mówił o "chorobie" otyłych jako tzw. "lustrzycy" (czyli, że nie można zobaczyć swojego "kocurka" bez lustra bo brzuch zasłania). Teraz to już nie jest takie zabawne... ;)
Pozwólcie, że zadam jeszcze jedno pytanie? Czy do porodu trzeba wygolić krocze całkowicie, czy "niedociągnięcia" zostaną wybaczone? :)
 
ja miałam mały brzuszek i dawałam sama rade bez pomocy lusterek itp. Mąż raz spróbował ale bała się że mnie skrzywdzi, choć nie powiem by mu się nie podobało. Jeżeli chcesz to mojej koleżance na oddziale robił to położnik tylko się krępowała bo przypadł jej facet:tak:
 
reklama
Do tej pory też dawałam sobie jakoś rade :-).Ale tym razem było już naprawdę ciężko,brzuszek jednak już duży,i chyba trochę opadł... Więc jeszcze ciężej....
 
Do góry