reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Depilacja w zaawansowanej ciąży

hehe ciężko jednak z takimi brzuchami - współczuje osobom otyłym :happy:
ja póki co goliłam się sama - raz mój M mnie ogolił ale trwało to tak dłuuugo że tyłek mi od siedzenia zcierpnął więc to chybanie ma sensu bo on bardziej się boi niz ja :-D
Kremy do depilacji jakoś mnie nie przekonują a pozatym strasznie śmierdzą - no wkońcu palą włosy to i śmierdza !!
zaczynam myślec czy się nie przejść na woskowanie do kosmetyczki okolic intymnych i nóg co bym miała spokój juz do porodu :happy::tak:
Tylko nie wiem czy zniose ten ból....... ałć boli mnie gabryśka na samą myśl o tym :szok:
 
reklama
No, fakt, ciężka sprawa ;-) Ja stosuję technikę golenia ;-) Do innych jakos się nie przekonałam.
Wspomagam się lusterkiem, ale i tak pokracznie to wychodzi, bo wszystkie gesty w lusterku widzi się na odwrót.... cholera, mozna sobie krzywdę zrobić ;-)
Mąż bardzo chętnie zaoferował pomoc, ale jak go znam to by się z tym bawił godzinami:-):-):-), a ja nie mam tyle cierpliwości ha ha Poza tym mówię mu, że dobrze od czasu do czasu zrobić przegląd ;-):-)
I zawiązując sznurówki zaczynam rozumieć panów z mięśniem piwnym, z tym, ze mnie to minie..... a im nie tak szybko.
A, a tak w ogóle to mi się przypomniało jak oglądałam flmy z porodu, takie zagramaniczne, to wszystkie kobity zarośnięte na maxa, no krzaczory nieziemskie, a u nas wszystkie golą do porodu, hm? Jak to jest?
 
Ostatnia edycja:
ja się teraz przestałam golić jak idę do ginekologa, bo brzuch mi urósł i trochę się boję...Ale moja lekarka chyba wszystko widzi, więc czemu właśnie jak olcia7 napisała trzeba się golić do porodu?
 
Gola do porodu bo gdy nacinaja lepiej jest przy zszywaniu i dla twojej higieny byloby lepiej nic sie nie przykleja i nie pozostaje na wloskach. Ja radze sobie w wannie lerze na pleckach nogi za 15 trzecia przynajmniej jedna i na omacka hihihiih naspapie sie ale narazie daje rade. Nie wiem jak u was ale u mnie wloski rosna wolniej od pewnego momentu. Jak to jest u Was?
 
zagramaniczne filmy to czasem zagadkowe sa;-)
ja prawie codziennie na RTL ogladam o 10-30 rano o porodach...i takie tam....przed kamerami to wszystko jak do rany przylozyc...hihi
 
Ja jak mi brzuch urusl to sie przestalam golic,najpierw chodzilam do gina wygolona a potem coraz bardziej zarosnieta hihi;-) i szczerze mowiac wole nogi u gina rozkladac jak mam tam wlosy niz taka gola:eek: nie mysle,by mu to jakas roznice robilo...zbada co ma zbadac i wlosy mu pewnie w niczym nie przeszkadzaja.A naoglada sie tyle,ze ohoho.

Do porodu pojechalam zarosnieta i nie zostalam ogolona...rodzilam naturalnie.

Pozniej w domu ciezko bylo mi usunac ten kilkumiesieczny krzak:-D

Ja to w ogole pozno zaczelam sie golic...z 20 lat mialam...rozmawialam z kolezanka i ona do mnie gada,ze najpierw goli ''kure'' a potem nogi...a ja mysle..cholibka to chyba ze mna cos nie teges skoro ja gole tylko nogi ! :-D:-D:-D

Slyszalam o tzw. brazilijskim bikini...ja jestem zbyt niesmiala by pojsc do jakiegos salonu i przed obca kobieta rozlozyc nogi(co innego lekarz)...a po drugie to jest depilacja z efektem na kilka tygodni,wiec wloski wyrywa sie z cebulkami??:unsure:

Nie dzieki...ja mam depilator-boli wyrywajac wlosy na nogach a co dopiero 'tam''?

Pozniej pewnie ''kura'' spuchnieta przez tydzien;-):-)
 
Weszlam tu przez przypadek i niezle sie usmialam Tez pamietam czasy gdy pod koniec ciazy depilacja sprawiala mi ogromna trudnosc,jakos sobie radzilam przed lustrem,ale nie bylo latwo:-pm. tez raz probwal,ale tyle sie z tym babral,ze mialm dosc
Raz w zyciu zrobilam sobie depilacje hoolywood(calosc) i powiem wam,ze bol byl koszmarny Kosmetyczka byla w szoku,ze na pierwszy raz zdecydowalam sie usunac wszystko I jak napisala jestemjolka "kura byla spuchnieta przez tydzien"wiec jak dla mnie gra nie warta swieczki
 
Ja jak mi brzuch urusl to sie przestalam golic,najpierw chodzilam do gina wygolona a potem coraz bardziej zarosnieta hihi;-) i szczerze mowiac wole nogi u gina rozkladac jak mam tam wlosy niz taka gola:eek: nie mysle,by mu to jakas roznice robilo...zbada co ma zbadac i wlosy mu pewnie w niczym nie przeszkadzaja.A naoglada sie tyle,ze ohoho.

Do porodu pojechalam zarosnieta i nie zostalam ogolona...rodzilam naturalnie.

Pozniej w domu ciezko bylo mi usunac ten kilkumiesieczny krzak:-D

Ja to w ogole pozno zaczelam sie golic...z 20 lat mialam...rozmawialam z kolezanka i ona do mnie gada,ze najpierw goli ''kure'' a potem nogi...a ja mysle..cholibka to chyba ze mna cos nie teges skoro ja gole tylko nogi ! :-D:-D:-D

Slyszalam o tzw. brazilijskim bikini...ja jestem zbyt niesmiala by pojsc do jakiegos salonu i przed obca kobieta rozlozyc nogi(co innego lekarz)...a po drugie to jest depilacja z efektem na kilka tygodni,wiec wloski wyrywa sie z cebulkami??:unsure:

Nie dzieki...ja mam depilator-boli wyrywajac wlosy na nogach a co dopiero 'tam''?

Pozniej pewnie ''kura'' spuchnieta przez tydzien;-):-)

oj kochana jak nigdy nie robilas sobie depilacji woskiem w miejscu intymnym nie polecam brazylijki. sprobuj najpierw zrobic same bikini i sama stwierdzisz czy wytrzymasz bol. osobiscie nigdy nie dam sobie wyrwac woskiem bikini czy calosci, mam chyba niski prog wytrzymalosci, woskiem depiluje tylko nogi.
jakby co trzymam kiuki;-)
 
golenie dołu to nie taka trudna sprawa chyba...ale kazda z nas wie co dlaniej lepsze:-)
ja mialam oba naturalne porody i w obu mnie szyli .....nie wyobrazam sobie po takim porodzie ze szfami byc nie ogolona.....
napewno bolaloby bardziej.....przecierz napewno owlosienie sie lekko skleja przy gojeniu i takie tam....
nie ogole sie na koniec napewno dokladnie,ale tyle ile sie da...:-)
 
reklama
ja od 37tc goliłam się na zero :-D i akurat jak mnie wzięło to byłam ogolona,a raczej z maluteńkim zarostem,po 10 godz miałam cesarke i nawet nie wiem czy na sali operacyjnej jakaś mi nie ciachła jeszcze tego zarostu dodatkowo,ale chyba nie bo jak już było po wszystkim i 2 w dobie zerkłam tam bo zdjęto mi opatrunek to miałam nadal zarościk
 
Do góry