reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Depilacja w zaawansowanej ciąży

Ja rozumiem, że golenie jest bardziej higieniczne do porodu itd tylko zastanawiało mnie dlaczego na tych filmach te baby takie pozarastane? No ale jak widać nie wszystkie zostały ogolone ;-)
Ja po omacku to bym sie bała golić..... Muszę się wspomóc lusterkiem bo duzo u mnie na całym ciele znamion i musze uważać:-(. A poza tym mogłabym sobie golnąć coś innego i co wtedy??:-D
 
reklama
JA jak bym sobie takie znamiono golnęła to bym chyba krwotoku dostała...;-) Kiedyś tylko delikatnie zahaczyłam... ło matko, długo nie umiałam "zatamować". Nawet z lusterkiem omijam szerokim łukiem te miejsca (w związku z czym mam wysepki ;-)) bo koordynacja w odbiciu lustrzanym już nie ta....
 
Najlepiej faktycznie golić na bieżąco,to w razie porodu nie trzeba się już przejmować.Gdyby coś radzę golarkę mieć swoją jednorazową spakowaną w wyprawce.!Co do zabawnych sytuacji..chociaż w tedy nie było mi do śmiechu...ostatnio goląc się "na czuja" bezboleśnie się zaciełam i widząc krew wpadłam w panikę,bo pomyślałam,że krwawię z pochwy a to od razu strach o dziecko...masakra.Nawet męża zawołałam na pomoc i nieźle przeraziłam.:zawstydzona/y:
 
a ja przed ciaza zrobilam pare sesji depilacji laserem i juz widac efekty po 4 sesjach.
niestety z powodu ciazy przerwalam, ale bede kontynuowac po ciazy.. polecam (ale tylko przy ciemnych wlosach)
 
Hej,
wątek świetny. ja mam obawy co do golenia "myszki"- zawsze mam podrażnioną skórę i wyskakują mi krostki jak gole bikini. Nie wiem co by było jak ogolę wszystko...muszę to przed porodem wypróbować. może znacie jakieś kremy do golenia lub depilacji dla "wrażliwych"?
 
Ostatnia edycja:
ja zawsze stosuję krem do depilacji. Nic później nie boli i nie szczypie.
Słyszałam, że na podrażnienia po goleniu golarką dobre jest polanie wydepilowanych miejsc wodą utlenioną. Sama stosowałam i faktycznie krostek nie było.
 
reklama
Do góry