reklama

Depilacja woskiem w ciąży

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez musli_3, 20 Wrzesień 2014.

1. musli_3

musli_3 Zaangażowana w BB

Hej Dziewczyny, nie wiem czy takie pytanie padło już wcześniej więc pozwolę sobie je zadać. O depilacji woskiem w ciąży wiem, że generalnie nie jest szkodliwa ale chodzi mi o konkretne miejsce na ciele
    mianowicie brzuch... Niestety ale zawsze pod pępkiem pojawiał mi się ciemny meszek (jestem brunetką) a teraz w ciąży to już przesada :( pod pępkiem, nad pępkiem. Źle się z tym czuję. Myślicie, że jakbym użyła plastrów z woskiem na brzuch to nie zaszkodziłabym dziecku? Może pytanie jest głupie ale wolę się skonsultować :)

2. Amelia Kreskova

Amelia Kreskova Początkująca w BB

myśle, że nie... Ja mam jasne wlosy a też zaczynam miec meszek, moze to po stosowaniu BioOil.. też sie zastanawiam nad woskiem, jestem pewna, ze nie zaszkodzi...

3. reklama
  4. Natalia_B

Natalia_B Fanka BB :)

Ja też myślę, że nie ma przeciwwskazań. :)

5. musli_3

musli_3 Zaangażowana w BB

dzięki dziewczyny :)

6. elak23

elak23 Fanka BB :)

hej
    Ja chodziłam do kosmetyczki na depilację woskiem i ona nie robiła brzucha "na wszelki wypadek" . Chodziło nie o sam fakt depilację tylko o to,że wosk jest ciepły ..

7. emiphant

emiphant Początkująca w BB

ja depiluje regularnie od kilku lat nogi, bikini i kilka ciemnych wloskow od pepka w dol. w pierwszym trymestrze zrobilam przerwe. teraz wrocilam do delilacji cieplym woskiem bo nie czuje sie komfortowo z wlosami

Poleć forum