reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Depilator

reklama
Nie wypowiem się na temat depilacji w gabinecie bo nie byłam ale mam na stanie Phillips Lumea. Używałam kilka razy i mi się odechciało. Zajmowało to za dużo czasu moim zdaniem i trzeba to robić bardzo dokładnie. Więc drugi raz bym nie kupiła.
 
Robiłam kiedyś w domu, nie pamiętam czym. Efekt słaby, trzeba to robić dokładnie i trwa wieki. Teraz mam problem z wrastającymi włosami na nogach. Nie wygląda to dobrze. Myślę, że lepsze efekty będą w gabinecie. Sama chętnie pójdę w przyszłości.
 
Jak wyżej. Miałam użyłam może dwa razy, w domu trzeba bardzo dużo czasu na to poświęcić i być dokładną, dodatkowo jak masz dużo pieprzy specjaliści odradzają bo podobno może powodować zmiany rakowe ale nie powiem Ci czy to tylko pomówienia bo nigdy szczególnie nie wczytywałam w badania. Ogólnie wolałabym się umówić na laser do gabinetu, do domu według mnie to strata czasu i pieniędzy.
 
Hej, ja mam Phillips Lumea i jestem zadowolona z efektów. Koedys też byłam w gabinecie i efekty podobne, jedno i drugie nie bolało poza bikini. Fakt dużo czasu trzeba poświęcić jak się robi w domu bo człowiek nie jest wprawiony , w gabinecie robi ktoś to za nas i nie musimy się na tym skupiać. Pierwsze sesje robi się co 2 tygodnie, a potem już raz na 8 tygodni. Ja teraz przez 6 miesięcy nie strzelałam i mam jakieś pojedyncze włoski.
 
Ja mam depilator z Brauna, silk expert pro 5. Ja tam jestem zadowolona, faktycznie trzeba poświęcić dużo czasu, ale dla mnie rewelacja. Z początku musiałam robić sesje co tydzień, chyba przez 12 tygodni (chyba :p) ale skończyłam szybciej, bo włosy nie odrastały. Ale ja też nie mam dużo pieprzyków, więc szło sprawnie.
 
Ja polecam jednak gabinet, przynajmniej na początek. Laser tam ma większą moc, działa lepiej i na dłużej. Te domowe urządzenia nie są tak silne (bo można by zrobić sobie krzywdę) i wg mnie są ok ale do utrzymania efektów po profesjonalnych zabiegach. Ja depilację laserową robię od 5 lat (z przerwą na ciążę i teraz kp). Przez rok robiłam regularnie a potem stopniowo co 4 miesiące i na koniec co pół roku. Mega polecam.
 
reklama
Pożyczyłam lumeę od siostry, ale nie widziałam specjalnych efektów. Za to po fotodepilacji shr w depilconcept nic mi nie odrasta, a robiłam bikini i pachy.
 
Do góry