reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Depilator

reklama
Też miałam ten z Veet i nie byłam zadowolona. Ale ten jest bardziej profesjonalny, taki jak w gabinecie. Ja akurat używam wosku w puszce i nakładam go szpatułą, tylko do tego trzeba mieć wprawę. Więc myślę, że dla kogoś kto nie ma wprawy taki byłby lepszy.
 
A to przepraszam Betti. :) Skoro miałaś obydwa, masz porównanie. Ja chyba też mogłabym nakładać szpatułką, tylko, gdzie kupić wosk w puszce i flizelinę ???
 
Wosk w puszce też na allegro kupić można i podgrzewacz. A zamiast flizeliny proponuję płótno bawełniane - tańsze jest od flizeliny.
Hmmm... chyba jednak nie powinnam zachęcać do samodzielnego woskowania w domu, bo mnie koleżanki kosmetyczki zlinczują :laugh:. Ale co tam, przecież każdy teraz grosz liczy ;)
 
reklama
W moim przypadku zawiodły kremy i wosk w plastrach a tego na gorąco nie mam odwagi sprubować, ale od roku depiluję nogi depilatorem i nawet przyzwyczaiłam się do tego "bólu" ;) mi włoska nie wrastają (może dlatego że ja stosuję często peeling) a nogi mam gładziutkie minimum 2 tygodnie potem zaczynają powoli odrastać, dawniej goliłam golarką ale nie chicało mi sie już tak czesto :p
 
Do góry