reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Depilator

reklama
A może spróbuj depilacji woskiem? Jak kosmetyczka ma wprawę to zrobi to szybciutko i ból jest dużo mniejszy niż przy używaniu depilatora mechanicznego.
 
Ja lubię depilację woskiem i znalazłam nawet tani gabinet - 15zł za całe nogi... ::)
Tylko, że po takiej depilacji włoski nierównomiernie odrastają, więc musiałabym chodzić co 2 tygodnie... :(
 
Agnexx - 15 złotych to naprawdę tanio, bo mi gdzieś śmignęła cena za całe nogi chyba nawet powyżej 50zł.
A co do odrastania włosków, specjalistką nie jestm bo nigdy tego nie stosowałam bo zawsze mi szkoda kasy było, ale koleżanki zachwalały że na ponad miesiąc ma się z głowy depilację... Hmm..A twoja informacja o tych 2 tygodniach troszkę mnie zmartwiła, bo na przyszłe lato miałam ochotę zafundować sobie wosk u kosmetyczki. Już nie wiem co myśleć, kurczę każda metoda prędzej czy później okazuje się zawodna.
 
Agutek z odrastaniem włosków to jest tak, że każdemu rosną w różnym tempie. A mi rosną expresowo nie tylko na nogach. ;D
Ja też znam gabienty, gdzie depilacja całych nóg to wydatek rzędu 50zł. Ten tani gabinet znalazłam przypadkowo, kiedy byłam z Patrykiem u fryzjera. :)
 
Depilacja woskiem to jedna z lepszych metod. Przez długi czas tylko tą metodą usuwałam włoski. Ale chciałabym móc to robić sama, kiedy tylko mam ochotę... Niestety podobno plastry, kóre można kupić w drogeriach nie są tak dobre, jak zachwala producent... :(
 
reklama


Agnexx pisze:
Niestety podobno plastry, kóre można kupić w drogeriach nie są tak dobre, jak zachwala producent... :(
Racja nie są tak dobre :(
Agnexx pisze:
Agutek z odrastaniem włosków to jest tak, że każdemu rosną w różnym tempie. A mi rosną expresowo nie tylko na nogach. ;D
No tak, znając moje szczęście to mi również szybciutko będą odrastać. A najgorsze, że jestem brunetką, każdy włosek od razu widać. Oj blondynki mają dobrze ;)
 
Do góry