reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Depresja ciążowa..

Nie miałam co prawda myśli samobójczych, ale takie inne dziwne. Też mniej więcej w 6 miesiącu się zaczęły, po paru tygodniach zwolnienia. Nie będę się wdawać w szczegóły, ale to były na tyle niepokojące i natrętne myśli, że też rozważałam wizytę u psychologa. Na szczęście po kilku tygodniach to minęło i potem już cieszyłam się ciążą do końca.

Tak Ci piszę, żebyś wiedziała, że nie jesteś odosobnionym przypadkiem :) Życzę Ci, żeby również Tobie to minęło.
 
reklama
Dzieki za wsparcie okropne sa takie natretne mysli ... :/ czlowiek tak naprawde ich nie chce a sie pojawiaja... koszmar nie zycze tego nikomu tym bardziej w ciazy ja tez mam nadzieje ze wkoncu to minie bo nie wyobrazam sobie tak walczyc jeszcze 3 miesiace...
 
Hej, mnie się wydaje, że najlepiej umówić się nią wizytę do psychologa lub psychiatry, ja bym tak zrobiła będąc w takiej sytuacji. Tym bardziej, że objawy depresji mogą wystąpić również po porodzie i dlatego moim zdaniem nie ma na co czekać i się męczyć. A myśli samobójcze brzmią bardzo poważnie i również dlatego będąc na Twoim miejscu poszukała bym specjalistycznej pomocy. W ciąży wskutek zmian hormonalnych zmiany nastroju mogą przybierać różną formę, a specjalista powinien najlepiej Ci doradzić, jak dokładnie w Twojej sytuacji sobie poradzić. Życzę Ci dużo siły.
 
Ostatnia edycja:
Wiem bylam u psychologa narazie na jednej wizycie jednak musze zmienic na psychologa na nfz bo nie stac mnie co tydzien placic jednak na nfz bede czekala dluzej jutro ide po skierowanie i odrazu umowie sie na wizyte za poltora tygodnia i tak wyjezdzam nad morze moze i to cos da
 
reklama
i wiem ze najwiecej zalezy ode mnie samej bo nie chce dostac zadnych prochow bez ktorych potem nie bede umiala sama sobie radzic natomiast nie spodziewalam sie takiego czegos w ciazy... ! suplementuje sie magnezem i kwasami omega 3 ktore niby maja wplyw na depresje wole probowac tak niz prochami od psychiatry ale zobaczymy jak to dalej bedzie...
 
Do góry