reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Depresja - podrzućcie książki, poradniki

dara

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Lipiec 2006
Postów
50
Witam!
dziewczyny kochane, od 2 lat mam depresję (zaczęło się po porodzie), biorę leki od psychiatry i chodzę na terapię, ale wciąż nie mogę z tego wybrnąć. Bardzo chętnie poczytałabym jakąś popularno-naukową literaturę na ten temat (mam na myśli jakieś poradniki), jestem pewna, że to mi trochę pomoże. Ale co wybrać? nie chcę wydać pieniędzy na jakiś chłam. Jak ktoś się zetknął z dobrą książką, w której nie samo wodolejstwo, ale i konkretne porady lub podpowiedzi, proszę rzucić mi tytułem.
taką samą prośbę mam, jeśli chodzi o literaturę dot. wychowania. Jakie dobre poradniki spotkałyście? moim problemem jest to, że często powielam negatywne wzorce, wyniesione z domu, a brakuje mi pomysłów, jak możnaby inaczej rozwiązać takie czy inne sytuacje.
z góry dzięki.
 
reklama
Do góry