reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Depresja poporodowa

Kochana siostrze może pomóc lekarz.Zaprowadzcie ją do psychiatry czy psychologa.On napewno znajdzie wyjście z tej sytuacji.Powodzenia
 
reklama
Ona w naszym przypadku depresja objawia si ę inaczej a powodem jest strach o życie naszych malństw.Patrząc na cierpiące dzieciaczki obwiniamy za to siebie same.
 
to musi być naprawdę straszne :((((przede wszystkim dla dziecka. Przeciez to jest ten czas kiedy powinno się nawiazywac wiez pomiedzy dzieckiem a matka. Czy ona się nim w ogole opiekuje?i co tak wlasciwie wplynelo na nia az tak silnie, ze ma depresje??

widocznie masz to szczeście i nie wiesz z włąsnego doświadczenia co to jest więc powinnaś powściągnąć dygresje.
TRZYMAM KCIUKI ZA TWOJĄ SIOSTRĘ, NIECH PRZYTULA MAŁEGO PODCZAS SNU TO ICH ZBLIŻY
 
miałam depresje po urodzeniu pierwszej córci wtedy oczywiście nie wiedziałam że to depresja,na początku unikałam opieki nad nią,natomiast później nie dopusciłam nikogo w obawie że ktoś może ją skrzywdzić,bałam się wychodzić z nią na zewnątrz bo "wiedziałam" że napewno gdy będe przechodzić przez ulice w wózek wjedzie mi auto,to straszne jakie się ma myśli wtedy-przeszło,ale tylko po to żeby wrócić po dwóch latach,ciężko jest się porozumieć z osobą chorą bo czasem nawet nic nie znaczące słowo nas zaboli.Życze powodzenia i wytrwałości
 
Witam serdecznie. Jestem studentką 5 roku psychologii kinicznej. Przeprowadzam badania na temat nastroju depresyjnego u kobiet po porodzie. Potrzebuje Pań pomocy w moich badaniach. Gdyby znalazły Panie czas na wypełnienie mojej ankiety ,byłabym ogromnie wdzieczna. Informacje od Pań pomogą mi również zgłebić temat i dowiedzieć się co jest dla Pań najbardziej istotne . Ankieta jest całkowicie anonimowa. Jeśli potrzebują Panie jakiś informacji mają pytania co do ankiety i nie tylko, w linku , który zamieszcze jest mój adres e-mail. Jeśli bedą chciały Panie znać swoje indywidualne wyniki również służę pomocą. Pozdrawiam serdecznie.
Badanie do pracy magisterskiej - www.ankietka.pl
 
Witajcie,
przygotowujemy materiał dziennikarski na temat kobiet, które przeszły bądź przechodzą depresję poporodową. Chcielibyśmy porozmawiać o Waszych odczuciach, emocjach. Wszystkie zainteresowane proszę o kontakt na mail: m.rakowska2@tvn.pl i chwilę niezobowiązującej rozmowy. Jej przebieg jest poufny,a treść chroniona tajemnicą dziennikarską (nic z jej przebiegu nie będzie upublicznione bez zgody zainteresowanej). Z góry dziękuje.
Pozdrawiam,
Gosia
 
Do góry