reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Depresja

stepienk24_12

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
13 Marzec 2020
Postów
106
Dwa dni temu urodziłam córkę a dzisiaj od rana ciągle mi się płakać chce i wmawiam sobie że to moja wina że nie mam pokarmu najbardziej zbiera mi się na płacz kiedy mala płacze i nie wiem czy to depresja poporodowa czy co a niestety tu nie mają psychologa żeby z nim porozmawiać. W poprzedniej ciąży tak nie miałam nie wiem już co robić
 
reklama
Skontaktuj się z CDL Link do: Lista doradców – Centrum Nauki o Laktacji
I pamiętaj, że 2 dniowy noworodek nie potrzebuje dużo mleka. Możesz też zawsze przejść na mleko sztuczne jeżeli będziesz się czuła po tym lepiej

2015-03-17.jpg
 
Nie masz pokarmu - no to nie masz. W dzisiejszym świecie to nie problem.
Za kilka dni wszystko może się zmienić, więc nic nie jest przesądzone.

Jesteś jeszcze bardzo krótko po porodzie, więc przypuszczam, że albo jesteś jeszcze w szpitalu, albo niedawno z niego wyszłaś. Jesteś zmęczona, zaskoczona nową sytuacją. Masz prawo czuć się gorzej.
Poobserwuj siebie - jak w ciągu kilku dni nie będzie lepiej, to zgłoś się do psychologa. Ale ja wierzę, że z każdym dniem będzie lepiej!
 
Jestem jeszcze w szpitalu ale już z tym sb nie radzę. Planowo mamy jutro wyjść do domu o ile USG nerek wyjdzie dobrze. Już myślałam żeby wypisać się na własne żądanie dzisiaj. Bo od rana to przez godz siedziałam w łazience i płakałam
 
W domu powinno być lepiej. Jednakże skoro jesteś jeszcze w szpitalu - poproś o psychologa. Może rozmowa Ci akurat pomoże. A i nie będziesz potem musiała szukać i umawiać się na prywatne wizyty,
 
Jestem jeszcze w szpitalu ale już z tym sb nie radzę. Planowo mamy jutro wyjść do domu o ile USG nerek wyjdzie dobrze. Już myślałam żeby wypisać się na własne żądanie dzisiaj. Bo od rana to przez godz siedziałam w łazience i płakałam

A na jakiej podstawie stwierdzono brak pokarmu?
Jeszcze podrzucam: Link do: Jak nie zabić dziecka piersią?

Poproś o psychologa w szpitalu i tam również powinna być CDL

pacz2-1.jpg
 
Nie dręczcie dziewczyny wpisami o karmieniu, Skoro to nie jest jej pierwsze dziecko, to ona to wie...
Mnie to doprowadziło do ogromnej niechęci do karmienia piersią wogóle...
 
Poprostu bd ja karmić mm i tyle. Może to że tak się czuję to jest tez tęsknota za synem odkąd się urodził nigdy go na tak długo nie zostawiałam
 
Skontaktuj się z CDL Link do: Lista doradców – Centrum Nauki o Laktacji
I pamiętaj, że 2 dniowy noworodek nie potrzebuje dużo mleka. Możesz też zawsze przejść na mleko sztuczne jeżeli będziesz się czuła po tym lepiej

Zobacz załącznik 1340297
Co do mleka sztucznego - musi to pediatra ustalić jakie dokładnie czy po prostu takie dla noworodków? Jakby dziecko miało być dokarmiane MM przez brak pokarmu u matki, to można na zmianę jedno i drugie mleko podawać? Dziecko nie poczuje różnicy i będzie ssało tak samo chętnie oba (jakby się juz laktacja rozkręciła)?
 
reklama
Do góry