reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dermatolog dziecięcy - Zielona Góra, okolice

sylwkaq90

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Wrzesień 2016
Postów
2 560
Cześć dziewczyny,
czy któraś z was zna może bardzo dobrego(!) dermatologa dziecięcego z Zielonej Góry bądź okolic.
Z góry bardzo dziękuję ;)
Pozdrawiam
 
reklama
Jeździłam z synkiem do P. Liliany Felisiak. Jestem bardzo zadowolona. Pomogła nam. Mój syn miał od urodzenia alergię i AZS.
Przyjmuje na Chopina.
Jest alergologiem i dermatologiem.
 
Super, bardzo dziękuję. A ile się czeka na wizytę? Ile kosztuje wizyta? (choć to nie jest ważne)
My mamy problem z polikami.
 
Super, bardzo dziękuję. A ile się czeka na wizytę? Ile kosztuje wizyta? (choć to nie jest ważne)
My mamy problem z polikami.
Ja czekałam max tydzień z tego co pamiętam. Wizyta prywatna stówkę.
Ale Pani doktor zachęcała, aby zapisać się do niej na NFZ również.
 
Kurcze zadzwoniłam i przyjmuje tylko na NFZ i wizyta dopiero 19.06. No nic.. Będę musiała poczekać :(
 
polecam dr Sudnik bardzo mi pomogła prxy problemach skórnych mojej córki kilku innych lekarzy rozłożylo ręce... Przyjmuje prywatnie terminy sa dość odległe, ale jak się powie, ze z dzieckiem i potrzeba pilna, szybka wizytę to Pani w rejestracji zrobi co w Jej mocy żeby pomóc....

Nam początkowo powiedziała, ze wizyta za miesiąc, ale sobie zapisze nazwisko i na następny dzień oddzwonila, ze możemy przyjść na 18
 
reklama
Dziękuję. Umówiłam się na razie do dr Felisiak i dr Króla. Jak nie dadzą rady, będę szukać dalej
 
reklama
Do góry