reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Designerskie ubrania dla dzieci

Też jestem zdania, że jakość jest ważna. Kupowanie designerskich ubranek to bardzo często duży wydatek na chwilę. Dzieciaki przecież szybko rosną...
 
reklama
Też uważam, że designerskie ubranka to trochę strata pieniędzy. Wolę już poszukać promocji i kodów rabatowych smyk na takich stronach jak kody-rabatowe.domodi.pl , rzeczy w sklepach tego typu są zwykle wysokiej jakości, ceny nie są zbyt wygórowane, a z rabatem wychodzi jeszcze taniej. Maluchy tak szybko wyrastają z rzeczy, że szkoda potem takiej drogiej sukieneczki czy bluzy od jakiegoś projektanta, a przecież nie będziemy tego na pamiątkę trzymać.
 
Sam design i wzór ubranek to jedna kwestia, drugą z pewnością będzie jakość ich wykonania i na ten fakt warto zwrócić szczególną uwagę, tak aby dane ubranka posłużyły nam nieco dłużej.
 
Jeśli lubisz designerski minimalizm to zajrzyj do mojego ulubionego sklepu PSOTY :) Ubrania są z bawełny i mają super kroje.
 
Ja najczęściej wybieram ubranka ze strony ww.nicponkids.pl - mają szeroki wybór zupełnie inny niż w sieciówkach. Polecam- sklep sprawdzony przeze mnie i koleżanki, ubranka dobre jakościowo w przystępnych cenach, na prawdę godne uwagi : i często maja promocje :D
 
Fajne rzeczy są też w barline.eu to sklep internetowy. Przede wszystkim ubrania od nich są dobrej jakości, nie ma tak, ze po kilku praniach coś jest zmechacone czy rozciągnięte. No i do tego ceny mają fajne. Niedawno kupowaliśmy kurtkę wiosenną i super, bardzo fajna.
 
Mi bardzo się podobają niezbyt skomplikowane i w miarę proste ubranka dla dzieci i niemowląt, dlatego najczęściej tego typu rzeczy wybieram z tej oferty - Link do: Poznaj markę wygodnych i ślicznych ubranek dla niemowląt i małych dzieci wykonanej z BIO-bawełny.. Z tego, co wiem, to rodzice też sobie chwalą te ubrania, bo podobno są trwałe i można je bez obaw prać i prasować w dość wysokiej temperaturze. Poza tym są wykonane z bardzo miłych materiałów, przez co nie krępują ruchów i nie podrażniają wrażliwej skóry dzieci. A wbrew pozorom takie ubranka wcale nie tak łatwo znaleźć...
 
reklama
Do główy przychodzi mi jeszcze sklep Sówka. W sklepie mozna kupić dobrej jakości ubrania dla dziewczynek. Szyte w europejskich szwalniach. Aktualnie mają tam ładne kolekcje jesiennych płasczyków oraz kurteczek. Tak wiec jeśli nie zaopatrzyłyście się jeszcze w cieplejsze rzeczy na jesień dla dzieci, to warto jest zajrzeć. Szczególnie, ze jesień przyszła w tym roku bardzo szybko.
plaszczyk-dla-dziewczynki-pepitka-zosia-czarno-bialy.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry