reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Deska do prasowania i robot sprzątający

G

GwiazdaMuzykiPop

Gość
Hej,

Może to nieodpowiednie forum, ale spróbuję. Szukam super deski do prasowania, ale takiej naprawdę dobrej. Dużo prasuję, lubię to robić i szczerze mówiąc mam na tym punkcie trochę hopla. Moja deska się jakoś zdeformowała i szukam czegoś nowego. Dobrze by miała uchwyt na kabel, wiecie taki pręd co trzyma go wysoko.

Druga rzecz to szukam robota sprzątającego, bo przymierzam się do zakupu. Dywanów mam mało, bo podłogowka. Głównie panele. Będzie używany tylko w pokojach na piętrze, ewentualnie łazienka, ale to najmniejszy problem, w kuchni nie. Będzie miał do obronienia 100m +/-. Chodzi mi żeby po prostu utrzymywał podłogi czyste na bieżąco. Mam duzo zakamarków.

Polecacie coś?
 
reklama
Nie miałam doczynienia z wieloma deskami do prasowania. Póki co sprawdza mi się od kilku lat Vileda.
Z robotem nie pomogę nie posiadam. Zamiast niego mam odkurzacz ręczny Samsung Bespoke Jet
 
Ja też mam deskę z Vileda. Ale prasuję niewiele.
A robot sprzątający Tefal Xplorer Serie 75. Jestem zadowolona, bo sprząta dobrze (mam też koty) i ma mapę. Ma też funkcję mopowania, co się sprawdza. Bardziej ściera kurz z podłogi niż ją myje, ale przy pokojach to wystarcza. W kuchni już nie.
 
Hej,

Może to nieodpowiednie forum, ale spróbuję. Szukam super deski do prasowania, ale takiej naprawdę dobrej. Dużo prasuję, lubię to robić i szczerze mówiąc mam na tym punkcie trochę hopla. Moja deska się jakoś zdeformowała i szukam czegoś nowego. Dobrze by miała uchwyt na kabel, wiecie taki pręd co trzyma go wysoko.

Druga rzecz to szukam robota sprzątającego, bo przymierzam się do zakupu. Dywanów mam mało, bo podłogowka. Głównie panele. Będzie używany tylko w pokojach na piętrze, ewentualnie łazienka, ale to najmniejszy problem, w kuchni nie. Będzie miał do obronienia 100m +/-. Chodzi mi żeby po prostu utrzymywał podłogi czyste na bieżąco. Mam duzo zakamarków.

Polecacie coś?
Mam robota sprzątającego z Beko i o ile odkurza dobrze to mycie bardzk szybko się zepsuło (dosłownie). Wjeżdża pod meble, blisko ścian też jest czysto. W tych zakamarkach które mam nie sprząta ale tam to nawet zwykłym odkurzaczem trudno
 
Nie miałam doczynienia z wieloma deskami do prasowania. Póki co sprawdza mi się od kilku lat Vileda.
Z robotem nie pomogę nie posiadam. Zamiast niego mam odkurzacz ręczny Samsung Bespoke Jet
Dzięki za odpowiedź. Zastanawialiśmy się właśnie nad odkurzaczem ręcznym, ale właśnie chcemy coś bezobsługowego, co posprzątać pomiędzy naszym odkurzaniem jednak, bo na stanie liżący podłogę niemowlak 😄

Właśnie ja miałam coś podobnego do Viledy, ale może właśnie słowo klucz to "podobny"...
 
Robota mam xiaomi, jest dobry.Do tego odkurzacz bezprzewodowy bosh,spoko ale teraz wybrałabym inny. Deska z ikea, też dużo prasuje,jest ok ale wymienie na cos lepszego.
 
reklama
Dzięki za odpowiedź. Zastanawialiśmy się właśnie nad odkurzaczem ręcznym, ale właśnie chcemy coś bezobsługowego, co posprzątać pomiędzy naszym odkurzaniem jednak, bo na stanie liżący podłogę niemowlak 😄

Właśnie ja miałam coś podobnego do Viledy, ale może właśnie słowo klucz to "podobny"...
No to polecam Samsunga. Ciągnie jak smok (daje radę z sierścią kota) a opróżnianie dzięki stacji jest bezobslugowe
 
Do góry